Bağlıca'da kreş önerisi

Haski84 soruyor: 4

Arkadaşlar 26 aylık kızım için Bağlıca'da gönderebileceğim kreş arayışındayım.Önerileriniz varsa alabilirim.Oley kreş hakkında bilgisi olan var mı?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


damlaezgi

Merhaba, ben de 3 yaşındaki kızım için arıyorum. 3 gün önce ben de sordum ama soruma cevap veren  olmadı. Bu hafta sonu ve önümüzdeki hafta artık eşimle birlikte kreşleri gezmeye başlayacağız. 


Haski84

Damlaezgi evet bana da cevap yazan kimse olmamış.Ben yaz başında Bağlıca'da birkaç kreş dolaşmıştım.Hatta bir tanesini deneyimledik.Şimdi yine arayıştayım.Yarım gün gönderebileceğim bir yer arıyorum.


damlaezgi

Bu hafta sonu 2 kreşle görüştük Esramesra. Her ikiside Bağlıcanın yeni kreşleri. Yeni olmalarından mı annelik iç güdülerimden mi bilmiyorum ama kreşler içime çok sinmedi. Bu hafta içi ve hafta sonu randevulu 3 kreşle daha görüşeceğiz. Ondan sonra değerlendiririz diye düşünüyorum. Karar verirsek  buradan yazarım.


Haski84

Damlaezgi teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.Ben haziran 2018 den beri dolaşıyorum Bağlıca civarındaki kreşleri..Dediğiniz gibi içime sinen tek bir kreş dahi olmadı.Çünkü Bağlıca yeni yerleşim ve açılan kreşler de yeni,deneyimsiz birçoğu da.Görüştüğüm kreşlerden birinde de kamera yokmuş sınıflarda ve kreşin içinde.Çocuğa bi şey olsa kreşteyken nasıl kanıtlayacağız ya da kreştekilere nasıl güveneceğiz aklım almıyor bir türlü.Çayyolu civarındaki kreşler en azından daha köklü ve en az 5-6 yıllık geçmişleri var.Daha deneyimliler,bir şeyler oturmuş durumda kısacası.Hala kreş arıyorum:(Cevaplamak için Üye ol