Graco Park yatak kullanan var mı?

agathis soruyor: 3

Graco Park Yatağın 104x73 cm olanından aldım. Fakat içine sünger yatak almak istemedim. Çok yumuşak geldi bana. Kullanan varsa içine nasıl bir yatak aldınız?Bir de yatağınızın ölçüleri neydi? 

Mothercare 'deki yataklar nasıl acaba?Bana gayet ortopedik gözüktüler. Ordan park yatak için bir yatak bulabilir miyim?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


mltm_tr

ben  hnüz yatak almadım ama uzun zamandır araştırıyorum.graco amerikan markası ve kaliteli bir ürün.ben fiyatından dolayı daha uygun birşey almyı düşünüyorum.mesela baby2go gibi.ve daha küçük ebatlı bişey istiyorum.odalar rası geçiş rahat olsun die.çünkü zaten en fazla bir yıl kullanıp oasına geçiricem bebeği.içine konulan yatak ve tkstil ürünlerinin kalitesi daha önemli.yatak olarak doktorlar sert yatak öneriyor.yarı ortepedik olması gerekiyormuş.oyun parkı satanlar visco diye saçmasapan bir yatak vermye çalışıyorlar ama bence idaşa bakabilirsin.


agathis

Aslında park yatak tercih etme sebebim beşiklerin gözüme çok ufak gelmesiydi.Hemen 3 ay sonra kaldıracağım bir beşik almak istemedim. Ama park yatakta da da 3-4 ay sonra alt katına indirmek gerekiyormuş bebeği,yeni farkettim:)O da biraz zor olabilir sanki çok derin..İnşallah bebişi kendi odasına geçirebilirim kısa zamanda.

Yatak içinse dün biraz daha araştırma fırsatı buldum: ilk bir yıl yaysız bir yatak olması gerekiyormuş. Antibakteriyel, yanmaz, su geçirmez bir yatak olması da iyi olurmuş. İşbir ve İdaşa bakacağım ben de. Park yatak ve karyolası için ayrı ayrı yatak gerekiyor malesef..


violet38

bende graco park yatak aldim,amerikadan almistimm ki zaten amerikan markasi graco ve cok memnunumCevaplamak için Üye ol