saçı sıfıra vurma

rabisceren soruyor: 6

ya arkadaşlar kızımın saçını bir defa 3 e vurduk.birdaha kestirmeyi düşünmüyorum ama çevremde herkes bi daha kestir diyor.sıfıra vurunca daha gür gelirmi acaba çok cansız ve az saçı var.yoksa büyüdükce çoğalırmı?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


kuzum

Bu tamamen hurafe. Sac dipten uzar. Saca ancak iceriden mudahale edilebilir (yediklerinizle vs). Cimleri dusunun, kesince kisa ve kut oldugundan gur durur ,halbuki miktar aynidir . Gorsel bir yanilsama.


rabisceren

tek saç kökünden çift veya 3 lü saç bile çıkıyor yapıdanmı acaba.kazıtmanın faydası olmazmı diyorsunuz


Damla

Çok tatlı görünüyor fotoğrafı. Büyüdükçe zaten değişecek, kazıtmaya da karar verirseniz yaz başı yaparsınız, şimdi kış günü olanlar başını ısıtır birazcık.


ediluj

Okula gitmeden önce benimde saçımı kazıtmışlardı,aynı seyrek saçlarım geri gelmişti:))Büyüdükçe Sonrasında saçlarım güçlendi:))Kazıtıldıgım donemlerde sizin kızdan daha buyuktum ama yinede hiç hoşlanmamıştım,bide erkekmisin diye dalga geçiyorlardı sinir oluyordum,binevi travma kalmış bak çocukluğumdan;)) Bence kazıtmak yerine Bol bol balık yedirmeye çalışın saçlara en iyi yarayan besin(en az haftada iki üç öğün)


ekim_

saçların gür çıkması genetik faktörlere, eşlik eden bazı hastalıklara,beslenme bozukluklarına veya yetmeliklerine bağlıdır.saçı kazıtmanın bu konuda etkisi olmaz. kızınızı boşu boşuna kel dolaştırmayın.ayrıca dış görünüşündeki bu belirgin değişiklik ve sahip olduğu bir şeyin kaybı onun psikolojisini de olumsuz etkileyecektir.


Fundaaa

hiçbir dr saçları sıfıra vurdurmayı tavsiye etmiyor internetten bi araştırın isterseniz,zaten vurduruncada saçlar sık bi şekilde geri gelmiyo,aksine sık sık kesildikce canlanıyolar ..Cevaplamak için Üye ol