banyo oturağı kullanan var mı?

cnnp soruyor: 10

bebeğim iyice ağırlaştı, poposu fileden küvete değiyor. banyo oturağı alacağım ancak büyük mağazadakiler çok pahalı, aceba bu ürünü kullanan var mı?

http://urun.gittigidiyor.com/SB-Cocuk-Banyo-Oturagi_W0QQidZZ41550585

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


cnnp

bunu 23tl ye buldum

 


denizcin

ben de buna benzer bir şey almıştım, fakat bebekler daha ayakta duramadığı için çok kullanışlı gelmedi, daha sonra kullanmak üzere kaldırdım. Hala küvette yıkıyorum, fileyi çıkarak deneyebilirsin bana bu şekilde daha kolay geldi.


cnnp

bu ürün oturarak kullanılıyor. küvette yıkamak istemiyorum, kız olduğu için idrar yolu enfeksiyonundan korkuyorum


denizcin

ben de duşakabinin içinde kullanmak için almıştım ama popolarını yıkarken zorlandım ayakta duramadıkları için, her zaman da beraber yıkayabileceğim biri yanımda olmadığı için çocukları evirip çevirmek zor geldi :) senin bıdık keyif aldıysa ve mutluysa gerisi yalan ;)


cnnp

hımm, popo yıkama işini hiç düşünmemiştim :)

ben de hep tek başıma yıkıyorum, bi düşünelim bakalım ne yapıcaz diye. sana da Allah kolaylık versin, iki tane birden...
Yenidenanne

Mothercare'inkini kullanyorum ben. Tek başıma yıkayamıyordum. O nedenle bir arayışa girmiştim. Biraz çekinerek aldım. Havalar ısındığından beri günde en az 1 kez yıkıyorum ve hep bu aparatı kullanıyorum. 5 aylıktan başladım kullanmaya. Önce elimle destekliyordum, büyüdükçe gerek de kalmadı elle desteklemeye. 

Öneririm. Yıkamadan önce küveti temizlersiniz olur biter. 


Yenidenanne

Bir de, direk kuvete oturtmuyorsunuz. Aparatim

. Kendi yuzeyi var. Onun uzerine oturuyor. Kuvete su da doldurmazsiniz. Akitarak yikarsiniz.HAWOR

bende daha dün baktım bunun aynısına...almay düşünüyorum...kızım çok hareketli banyo yaptırmak çok zor oluyor.bende alacağım...


Yenidenanne

Faydalı bir eser :)Cevaplamak için Üye ol