Nişan gelmesi

Edabul soruyor: 3

Nişan gelmesi nasıl oluyor? Kaç gün önce oluyor tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim..

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


asna

iki dogumumdada, ilk tam 40+0, ikinci 40+2, sabah saatlerinde nisan geldi (hafif adet kanamasi gibi), bir kac saat sonra sancilar basladi, ilk kizim ertesi gün 11e dogru geldi, ikinci ayni gün saat 6 civari (ikiside normal), umarim 3.nr. dahada cabuk gelir :)

kolay ve saglikli dogumlar...


yuksel_

Tam 39+0 da sabah 08:30 gibi tuvalete kalkmıştım, böyle pembemsi-kırmızımsı pıhtı gibi bişey geldiğini farkettim. Nişan heralde diye düşünüp, sonra gidip uyumaya devam ettim. şimdi düşünüyorum da fazla rahatmışım, çünkü o zaman nişan gelse bile 3-5 günden önce doğum olmaz diye okumuştum biryerlerde ve kendimi suyumun gelmesine şartlamıştım :)) Ama 11 gibi kalkınca sancılarım olduğunu farkettim, 12 de bu sancıların periyodik olduğunu farkedip saat tuttuk eşimle, 7 dk da bir geliyordu, öğlen 13:00 olduğunda sancılar 6 dk. da bire düşmüştü. doktoru aradım, gel bakalım dedi. Öğlen 14:00 de nişan denen şeyin geri kalanını çıkardı, sancılarım 5 dk.da bire düşmüştü, yatışımı yaptılar. Suyum falan gelmedi, gece 22:00 de doğurmuştum. :))

diyeceğim şudur ki, kendinizi hiçbir şekle şartlamayın, nişan gelebilir ya da gelmeyebilir, suyunuz da aynı şekilde. Umarım sağlıklı rahat bir doğum geçirirsiniz.


adakizinguncesi

Merhaba,
benim doğumun 18 nisanda pazar sabahı oldu. 39+5 de ...bundan 2 gun once cuma günü ilk doğum sancıları basladı hafif hafif. cumartesi sabah kalktığımda  nişan geldi, kahvrengi jelimsi kaygan bir sey ... cumartesi gecesi 10 dk bire sancım düşünce hastaneye gitmiştik ve gece 2 3 gibi suyum patladı... sabah 7 :30da da doğurdum...
herkesin dogum hikayesi çok farklı gerçekten... umarım sizde sakin rahat bir dogum geçirirsiniz.
Cevaplamak için Üye ol