Tema koleji;

nurem soruyor: 10

Merhaba;

Oğlum seneye anaokuluna gidecek ve ben şimdiden arayışlara başladım. Tema koleji bu yıl açılmış bir kolej ve hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Çocuğu buraya giden varsa görüşlerini yazarsa çok memnun olurum.

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


tutQ2cheege

merhaba ;) bugün sağlık ocağından Tema kollejine aşı yapmaya giden hemşire arkadaşımla konuşurken orayı baya övdü.Ki ince eleyip sık dokur kendisi.Sanırım kendi oğlunu da seneye oraya yollayacak.


nurem

tutq2cheege çok teşekkür ederim yorumunuz için. Anlattıklarını siz de buraya yazarsanız çok sevinirim.


bures

Kuzenlerimin cocuklari gidiyorlar, cok memnunlar, ben de dusunuyorum temayi


nurem

bures cevabınız için teşekkür ederim. Fakat biraz detaylı bilgi verebilirseniz çok sevinirim. İngilizce eğitimi nasıl mesela bilginiz var mı?nurem

Arkadaşlar verilecek cevaplar gerçekten benim için çok önemli:( Tema kolejini bilen yok mu hiç aranızda?_cereninannesi_

gerçekten ben de bekliyorum ama hiç yok yazan kolej hakkında. hiç gönderen bir nurti annesi yok mu


nurem

Ben görüşmeye gideceğim o zaman yazarım fakat; eğitimini bilenler yazsaydı çok iyi olurdu:)


aldimsazielime

nurem.bende arastiriyorum.goruslerinizi paylasirsaniz cok sevinirim_cereninannesi_

Görüştünüz mü acaba? Nasıl okul biraz bilgi alsaydık


nurem

Herkese merhaba; konuyu ben açtım ve son detaylı bilgileri de ben vereceğim sanırım:) Oğlumuzu hafta sonu Tema kolejine yazdırdık. Erken kayıt indiriminden faydalanmak için acele ettik ve istediğimiz bir öğretmen vardı kayıtlar dolmadan rahatlamak istedik.

 Tema koleji internet sitesindeki görsellerle aynı bir okul. Benim önem verdiğim konu İngilizceydi. Her gün yarım gün İngilizce eğitimi varmış, ve çocuklar 4.sınıfın sonunda İngilizce konuşarak ve yazarak okuldan ayrılacaklarmış. Zaten ortaokulu da açılacakmış, isteyenler oraya da gönderir. Yabancı öğretmenleri var ve yurtdışında çocuk bakıcılığı yapan kişiler değil, orda da öğretmenlik yapan kişilermiş ve bir sürü belgeye sahiplermiş. Bana güven verdi. Sahibi Malik Bey çocuk doktoru ve hastalık durumlarında da çocuklarla ilgileniyor, reçetesini yazıyor. Bu arada benim oğlum Malik Bey'in kreşi olan Akapedya'ya gidiyor hala. Fiyat da 15.900 dü sanırım biz Akapedya'dan devam edeceğimiz için indirimimiz var. Kimseye ekstradan bir indirim yapmak söz konusu değil. Herkes aynı fiyattan kayıt yaptırıyor. Bu fiyata eğitim ve yemek ücreti dahil. Servis ücretleri henüz belirlenmemiş. Sizlerin aklına takılan bi soru olursa cevaplayabilirim.Cevaplamak için Üye ol