Tema koleji;

nurem soruyor: 8

Merhaba;

Oğlum seneye anaokuluna gidecek ve ben şimdiden arayışlara başladım. Tema koleji bu yıl açılmış bir kolej ve hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Çocuğu buraya giden varsa görüşlerini yazarsa çok memnun olurum.

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


kapana

Oğlumu bu koleje gönderdim. İlk günden aşırı ilgisizlik, çalışanlar tarafindan terslenme ve güvenlik zafiyeti ile karşılaştım. Umarım bu şekilde devam etmez.


nurem

Merhaba ;

Evet ilk gün çok yoğun ve stresli olduklarından böyle olduğunu düşünüyorum.kaldık. Normalde aşırı ilgili ve sevecenler. Benim oğlum akşam almaya gittiğimde inanılmaz mutlu geldi, anne ben okulumu çok sevdim iyiki buraya gelmişim dedi. Hiç vermediği tepkilerdir bunlar. Bu da beni çok mutlu etti...


kapana

İnşallah benim oglumda alışır. Su an hiç gitmek istemiyor.


nurem

İnşallah alışır, anasınıfında mı oğlunuz?kapana

Evet anasınıfında. Artık alıştık gibi okula. Ama bence güvenlik konusunda sıkıntı var. Bi kere bi güvenlik görevlisi var mi yok mu henüz cozemedim. 2 kişi var devamlı gordugum ancak bi kişiler güvenlikle mi yoksa başka bi işle mi ilgileniyor anlamadım.kapıda surekli biri yok mesela. Her geldiğimde kapı boş.onun dışında kapıda güvenlik olsa da yan tarafta otopark kapısı sabahtan akşama kadar açık.cadde üzerinde olan bir okul olarak çocukların o kapıdan dışarı çıkması çok kötü sonuçlar ortaya çıkarabilir. Onun dışında çocuğumu beklerken bu kaç defa ben amcasiyim ben dedesiyim diye çocuk almaya gelenlerle karşılaştım.ne kimlik soruldu ne de teyit edildi.verildi çocuklar öylece.kısacası bence güvenlikte sorun var.


kapana

Okulun hep ovundugu sey sabit fiyat uygulaması iken bu yıl herkesten farklı fiyatlar duyuyorum. Kendi adıma bu durum güven sarsıcı oldu.


nurem

Geçmiş yıl öğrencilerine aynı oranda indirim var diye biliyorum. Yeni kayıt ücretleri farklı. Yani 2 farklı fiyat uygulaması var okulda. Sizin duyduğunuz fiyatlar nasıl?kapana

Duyduğum ve gordugum kadarıyla iki fiyat uygulaması yok malesef.Cevaplamak için Üye ol