Ataşehir Merkez Civarı Çocuk DR.'u arıyorum.

Damlanin_Annesi soruyor: 10

Merhaba, yeni taşındığımız Ataşehir'de merkez civarı  çocuk dr.'u arıyorum.

Önerebileceğiniz isimler mevcut mu?  

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


Ozlemdoruk

Ataşehir Memorial Hastanesi'nde Özlen Kaya ya gidiyoruz biz. çok memnunum. Bilgili ve ilgili bir bayan


Damlanin_Annesi

Sevgili Özlemdoruk, yardımın için teşekkürler, ilk fırsata gideceğim.


NuPe

2 ay olmuş konu ama,merak ettim tavsiye edilen doktora gittiniz mi ve memnun kaldınız mı?
Bende Ataşehirde hastane doktoru arıyorum özellikle Memorial veya Kadıköy Şifa-Ataşehir- şubelerinde,tavsiyeleriniz nelerdir?


zeynep_bartu

ataşehir anadolu sağlık merkezi doc. dr neşe karaaslan bıyıklı, çok ilgili, iyi bir dr. yanlız belli günler başka şubelere de gidiyor.


Tunam10

kadıköy şifa hst ataşehir şubesi Nilgün Gökyayla. Güleer yüzlü,sıcak,detaycı,titiz,doğalcı bir doktor. Tek kötü yönü çok yoğun olması. Genelde h.içi gidiyorum o yüzden.NuPe

zeynep_bartu;teşekkür ederim fakat doktorumuzda belirli günler başka şubede olduğu için sürekli ataşehirde olacak birini arıyorum.

Tunam10;dikkate alıcam tavsiyen için teşekkür ederim.Randevu almak zor demek...Peki bebeğin gelişimi,beslenmesi,uyuması ile ilgili sen sormadan bilgi veriyor mu?


Damlanin_Annesi

Merhaba,benim kizim 2 yas oldugu icin artikveskisi kadar sik ziyarett etmiyoruz, o yuzden hala eski dr. Ile yurutmeye calisiyorum ama hastane drlarina pek sicak bakmiyorum.


Tunam10

anlatıyor hatta anlatırken yazıyor. mesala ateş için tablo yapıp vermişti:)) ateşi şu olursa şunu yap bu olursa bunu yap tarzı. ek gıda da detaylı yazıp elime veriyor. muayene ediyor. sonra soracaklarını soruyorsun hepsini detaylıca anlatıyor. gece uykumuz nasıl?gündüz ne kadar uyuyor?şunu yapabiliyor mu? tarzı sorular soruyor. sürekli cesaretlendirip takdir ediyor. ama yoğun bir doktor. 1 ay önceden ayarlıyorum randevuları. hsonu ana baba günü.NuPe

tam istediğim gibi bir doktormuş,yoğun olması kötü ama h.içi gideriz o zaman.çok teşekkürler.


otchill

Nilgun hanım iyi bir doktor, ancak çok yoğun oluyor..


artık haftaiçi haftasonu değişmiyor devamlı yoğun...

bu sebepten biz artık değiştirmek istiyoruz... :(Cevaplamak için Üye ol