Ataşehir Merkez Civarı Çocuk DR.'u arıyorum.

Damlanin_Annesi soruyor: 8

Merhaba, yeni taşındığımız Ataşehir'de merkez civarı  çocuk dr.'u arıyorum.

Önerebileceğiniz isimler mevcut mu?  

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


foe

Kesinlikle Ataşehir Kadıköy Şifa Keyhan Fidan, çok memnunuz.


skisac

Bizde oğlum 1 aylıkken Keyhan ile başladık kontrollere, öylede devam ediyoruz. Keyhan'da çok yoğun, bu nedenle çok detaylı ilgilenemeyebiliyor.  Bende arkadaşım Keyhan'a götürdüğü için Keyhana gitmeye başlamıştım. Gitmeden öncede ilk ay 5 çocuk doktoru değiştirdim.


foe

Evet ama sorduğum her soruya cevap alabiliyorum. Aradığım zaman ulaşabiliyorum. çok da sıcak bir insan benim için şimdilik yeterli.  Bunun dışında Eylül'ün ilk doktoru Süleyman Talay-Central Hospital'da tavsiye ederim. Bizim sigortanın anlaşması olmadığı için bıraktık kendisini, yoksa çok memnundum.


skisac

Keyhan telefonda evet çok ilgili bende ufacık bir durumda bile arayabiliyorum. ama arada yoğunluktan muayneleri kısa tutabiliyor.
İlk 5 doktor arasında centralda vardı :) hastaneyi hiç beğenmediğimden allah bir daha yolumu düşürmesin diyerek çıktım. doktor kadar hastanede çok önemli benim için.foe

Hmm demekki Allianz o yüzden anlaşmıyor Central ile.


foe

Hmm demekki Allianz o yüzden anlaşmıyor Central ile.


oykubu

Atasehir Acıbadem hastanesinde Dr. Pinar Keskin ' e gidiyoruz . Dikkatli, sevecen , telefonlarına cevap veren bir doktor. Sakın bir hastane olduğu için de huzurlu ve küçük bebekler için uygun bir ortam..


DIDEMKOPRULU

Merhaba, Ataşehir şifa da Nilgün gokyayla yi asla tavsiye etmiyorum. Rota virüs asisindan sonra ishal olduk, pzt sabahi saat 9 a kdr 5 kere kaka yaptik, mesaj attim aradim 4kere not biraktim öğlen 3te döndü bana. Gayet sakin, normal dedi. Keşke önceden uyarsaydi, değil mi? Neden geç döndünüz dedim pazartesileri yoğun oluyormuş Fasa fiso. Gecen hafta da bebeğim uyandiginda sol göz kapagi sararmis ve sismisti,oğlumun gözü sisti diye not biraktim, hala dönmelerini bekliyorum sultanin :)Cevaplamak için Üye ol