18-36 Kg Oto Koltuğu

Damla soruyor: 5

Oğlumun kilosu 17'ye dayanmış. Ufaktan bir sonraki araba koltuğunu araştırmanın zamanı gelmiş. Ne tür alternatifler var, önerileriniz var mı?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


baharb

ben arabalarin farkli olduguna inanmiyorum? heryerde ayni arabalardan var, ornegin hem avrupa hem amerika japon arabalariyla dolu, herkes kullaniyor, amerikada sadece amerikan arabasi yok ki, avrupa arabalari da kullaniliyor volvo volkswagen falan da var. latch sistemi her yerde ayni. koltuklar da tek arabaya gore uretilmedigine gore?

simdi bir online forumdan baktim, diyor ki graconun avrupada satilan modellerinin kemerlerinin arkadaki dizayni farkli o yuzden kilo limiti farkli. yani sanirim koltukta ufak bir degisiklik var. o yuzden avrupada 18 kg, amerikada 29.5 kg limit.


baharb

 Gercekten amerikadan getirtmeyi dusunebilirsin gelen bir arkadasin falan olursa, oglun 17 kg ise 18 kg limiti size az gelir, kilo farki icin degebilir amerikadan getirtmek.


Zelal_

Selamlar,

Buradaki modellere ek olarak http://www.recaro.com/us/product-areas/child-safety/product/combination-harness-to-boosters.html modeli sormak istiyorum ben, olumlu/olumsuz fikri olan var mıdır? Detaylı bilgi için; tık tık 9-40kg arası 5 nokta kemer kullanılabiliyor olması cezbetti...


Damla

Yeni bir model mi acaba, ben araştırırken rastladığımı hatırlamıyorum. Bu koltuğu bilmiyorum ama Recaro geriye dönük koltuk da ürettiği için takdir ettiğim bir marka.


okanumut

Baharb merhaba,

Ben de senin gibi helak olanlardanim bu konuda:) Benim de icime en cok sinen model Britax Frontier 85. Memnun musun acaba? 26 aylik, ufak ebatli oglum icin iyi bir secim mi?
Cevaplamak için Üye ol