bez hakkında

rabbit soruyor: 6

Oğlum 5 numara beze terfi ettiğinden beri bez bulmakta sıkıntı yaşıyorum, geçen gün markette primanın ilk adımlar diye bir bezini gördüm sanırım külot gibi giydiriliyor kız ve erkek ayrı. Bu bezden kullanan varmı, alsam mı almasam mı kararsız kaldım.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


berennaz

canım

o bez kaka yaptığında çıkarması zor oluyo

ben primadan huggıese geçtim 5 numara daha rahat buluyorum hem beli lastikli geçme nedenim buydu


alkan

külot gibi giydirilen bezin bel bölgesinde lastik var ve buradan kolaylıkla yırtılıyor. kaka yaptığında oradan yırtarak normal bez gibi çıkarabilirsiniz.


bu arada kızım 30 aylık oldu, biz hala 4+ kullanıyoruz. Kaç kilo oğlunuz? 


rabbit

oğlum çok kilolu değil ama boyu uzun 4+ kullanınca mutlaka ıslanıyor , acaba bu ilk adımları gece mi kullansam kaka problemi olmaz o zaman


Aysegul_Yagmur_Irmak

İnternetten alışveriş yapmaya deneyebilirsiniz bence zor durumda kaldığınızda. 1-2 paket sipariş verirsiniz. Külot gibi giydirilenden ben de 5 noya geçince alıp deneyeceğim ama çok pahalıya geliyor.

4+ huggieslerimiz bitti, primalarımıza geçtik, yalnız en kenarlardan yapıştırıyorum, sıkıyor gibi geliyor. Huggies'in beli daha mı boldu acaba bilmiyorum.

Biz de bezi bol bol alıyoruz, azalınca tekrar alıyoruz, böylece hem kampanyalardan uygun fiyata almış oluyoruz hem de bulamama derdi olmuyor. Malum artık elde kalacak derdi de yok bizde. Beze çalışmaya devam. :)


ozguranne

Biz gündüzleri ilk adım bezlerinden kullanıyoruz.  Bezsiz bebek yaklaşımında olduğumuzdan, tuvalete gittiğinde indirip oturtması kolay oluyor. 


mosquito

son alışverişimizde ben de ilk adım bezinden aldım..gayet güzel..ama normalen 5 numara ultra prima kullanıyoruz..Metro'dan alıyoruz hem fiyatı uygun hem de bulmakta sıkıntı yaşamıyoruz:)Cevaplamak için Üye ol