Pedagog

esinveomer soruyor: 2

Oğlumu kardeşi olmadan bir pedagoğa götürmek istiyorum.İstanbulda özellikle anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz iyi bir pedagog var mı ? Şimdiden teşekkürler...

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


Sedaus

Ben de cevapları dört gözle bekliyorum, ayrıca aynı tecrübeyi yaşamış annelerin cocuklarını nasıl hazırladıklarını da ögrenebiliriz.


selimica

Bebek Çocuk Dünyası olarak aileye özel gelişim takibi proğramımız mevcuttur. Eğer özel bir sorun var ise onunla ilgili de destek vermekteyiz.
Gelişim takibi proğramımız 3 ve 6 görüşmelik paketler halinde sunulmaktadır. Bu proğramın amacı çocuğunuzun yaşına göre farklı alanlardaki gelişimini kontrol ederek hangi alanların ileride hangilerinin geride olduğunun tespiti ve ebeveyne bu konuda bilgi aktarımı şeklinde tanımlayabiliriz. Ancak bu bilgi dönüşü 1 görüşmede tam olarak sağlanamadığından min. 3 görüşmelik paket oluşturmuş bulunuyoruz.

Bunun dışında görüşme esnasında ebeveynlerin çocukla ilgili üstesinden gelemedikleri birtakım günlük konularında cevapları verilmektedir. 18-20 ay dönminde tuvalet eğitimi ve 5-6 yaş döneminde dikkat eksikliği ilgili konular üzerinde de durulmaktadır.

Hangi paketi alacağınıza 1. görüşme sonrasında karar veriyorsunuz. Ücret ilk görüşmeden sonra alınıyor. Ancak memenun kalmazsanız tek görüşme ücreti ödeyerek de ayrılabilirsiniz.

Görüşmeler mağazamızda gerçekleştirilmektedir ve tamamen aileye özeldir. Mağazamız Koşuyolu-Kadıköydedir

Bebek Çocuk Dünyası
0216 651 39 16   Cevaplamak için Üye ol