Jinekolog Onkolog önerisi verebilir misiniz?

Nuran soruyor: 10

Bana çok acil Jinekolog Onkolog lazım, cerrahpaşa veya çapadan bildiğiniz, duyduğunuz birisi var mı? Prof olmasını tercih ederiz.

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


miniminam

Istediginiz yerde degil ama belki isinize yarar zeynep kamil ayse hoca


rana_defne

Macit Arvas. iletişim bilgileri şu an bende değil, eşimde. Akşam ondan alıp gönderebilirim.
Amerikan Hast. bakıyor sanırım, yasa yüzünden fakültede hala hasta bakıyor mu bilmiyorum.
Mailden haberleşelim: rana.denkdemir@gmail.com


Burcu

Nuran merhaba,
Prof. Dr. Tugan Beşe  yi kesnlikle tavsiye ederim..
ben kendisine gitmedim ama bi yakınımı ameliyat etti.jinekolojik onkolojide en iyilerden bi tanesi...
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında öğretim üyesi mecidiyeköyde de muayenehanesi var ayrıca..


http://www.tuganbese.com/


asklepios

Nuran, ben çapa kadın doğumda ihtisas yaptım. Prof. Dr. Sinan Berkman'ı öneririm.


Saduman

nuran, kimin içinse öncelikle geçmiş olsun!!çapa ve cerrahpaşada artık hoca (prof.)bulmak zor gibi.kendim ist. inüv. çalışanı olduğum halde o kadar zorki doktora ulaşabilmek,şubat ayından beri cerrahpaşa ya   gidip geliyorum . en son pes deyip haseki de yaptırdım smearı,sonuçlar farklı çıkınca mecburen cerrahpaşa kadın doğum onkoloji polik. ne gitmeye başladım,hala da sonuç bekliyorum.

en iyisi mi arkadaşların önerdiği hocalara ulaşabilirsin. uzunca yazdım ama oralarda ki durum bu diye bil istedim. yardımcı olacağım başka birşey olursa ,yardımcı olmaya çalışırım. iyi günlerNuran

Teşekkür ederim, benim asıl istediğim özelde 3 doktorun verdigi sonucları çapa yada cerrahpasadan bir prova göstermek, muayenehanelerinden ulaşmayı deneyeceğim zaten. Sinan Berkman ismi üstünde yoğunlaştı bana gelen mailler mesajlar.


asklepios

Sinan hocanın özelde muayenehanesi yok, özel hastanede de çalışmıyor. Ancak hergün Çapa'da. Eğer değişmediyse salı günleri muayene yapıyor. 4142200'dan jinekoloji polikliniğini bağlatarak öğrenebilirsin. Geçmiş olsun.


Nuran

Teşekkürler. Evet oyleymis tugan bese den randevu aldık yarın gideceğiz.Nuran

Desteğiniz için çok teşekkür ederim, Tugan Beşe, konulan teşhisin yanlış olduğunu söyledi ve hiçbir problemin olmadığını söyledi. içimiz inanılmaz rahatladı, hani derler ya yeniden doğmuş gibi olduk. Buraya özellikle yazıyorum ki ileride ihtiyacı olan mutlaka okusun, bilgilensin. Tugan Beşe 1 numara.


Saduman

gözünüz aydın,darısı bizim başımıza:))Cevaplamak için Üye ol