ankara doğum..

papish soruyor: 5

merhaba anneler ve anne adayları..ankara zekahi tahir burak hastanesinde doğum yapan var mı doktorunuz kimdi ne düşünüyorsunuz..merak ettim..bu arada ben bir ölü doğum birde sezeryan yaptım ztb da..

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


merve_furkan

ben ztb yaptım normal doğum olaraka vıp odasında çok memnun kaldım dr. serdar ünlü idi telefnla ancak yönlendırebildi o gece hangi dr. denk geldıyse o yaptırdı. ölü doğumun dr. hast. yüzünden mi yoksa bebekte oluşan bi sorun yüzünden mi oldu?


papish

ölü doğumum 37 hafta 4günlükken gerçekleşti..bende kanda pıhtılaşma varmış ne doktor hatası ne benim diyemiyorum..artık yoruldum sorgulamıyorum..


Fundaaa

Z.T.B. ' da doğum yaptım ,hayatımdaki yaptığım en büyük hataydı.....Bir odada sancısı başlayan 3 4 kadın vardı bir biri bağırıyordu bir biri Allah ım odaya girdiğim anda onları görünce korkudan kaçacak delik aramıştım ama imkansız tabi :( :( Dışarda hemşireler kendi aleminde çay içiyolardı,kimsenin baktığı ilgilendiği yoktu,kadınlar biri yardım etsin baksın diye bağırıyorlardı yalvarıyorlardı......Hatırladıkca tüylerim diken diken oluyo....Sonunda doğum başladı ve beni doğumhaneye aldılar dr Allah için iyiydi ,doğumum iyi geçti..gelelim dikişlere;benim paşa gelirken elini takmış biyerlere içte dışta birsürü dikişim vardı adam benim dikişleri atarken 2 tane daha kadına doğum yaptırdı geldi ogünmü çok doğum yapan vardı,dr mu azdı, herzamanmı öyle bilmiyorum birkaç dikiş atıyodu acil doğuma çağırıyorlardı,doğumu yaptırdı geldi birkaç daha attı sonra tekrar gitti geldi....DİYECEKSİNİZ NİYE O HASTANEDE DOĞUM YAPTINIZ BENİM PAŞA 1 AY ERKEN GELDİ O ESNADA O HASTANEYE GİTTİK VE DOĞUM OLDU (Tabi bu anlattıklarım 4.5 sene önceki olay şuanda hastahanenin durumu ne bilmiyorum )


rabisceren

bende ztb yaptım sezeryan oldum özel oda tuttuk serdar ünlü doktoru son 3 gün kala tanıdık yardımıyla bulduk tlf yönlendirdi aynı şekilde.sancı odalarını bilmiyorum görmedim.ben memnun kaldım


ozgelif

Bende ZTB da sezerayan oldum.Vip servisde kaldım ve son derece memnun ayrıldım.Ancak tamamen bu memnuniyet doktor faktörüne bağlı bence. Doktorum hep yanımdaydı. Doktorum İzzet ŞAhin/Başak Kadın sağlığı merkezi olarak internetten bulabilirsiniz. Gözüm kapalı güvendim ve gözüm kapalı tavsiye ederim :)Cevaplamak için Üye ol