Kolejmi devlet okulumu

ykulku soruyor: 2

merhaba,

kızım 5 yaşında seneye anaokuluna vermek istiyorum. kızım için ayırabileceğim yıllık bütçe en fazla 15.000-20.000 tl arasında bir tutar. bu rakamlarda kızımı kadıköy(göztepe, erenköy, acıbadem), ataşehir civarında verebileceğim tavsiye edebileceğiniz bir kolej yada devlet okulu varmıdır?

teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


ykulku

cevabınız için teşekkürler...

göztepede pansiyonlu olan okulu duydum ama çocuğunu gönderen bir veli tanıdığım yok. birde örnekal ı tavsiye ediyorlar . çevre koleji 30.000 gibi bi tutar sanırım beni aşıyor. acıbadem istekle görüşmeye gittim çok tatmin olduğum söylenemez ki toplamda 20000 gibi bişeye geliyor o da. sanırım 20.000 civarında çok içime sinen bir kolej bulamayacağım diye düşünmeye başladım. devlet okulu daha baskın kafamda şu sıralar. doğa kolejleri için çevremdende internettende duyduğum okadar olumsuz şey varki hiç yanına yaklaşmıyorum. sevinç, anabilim, sirus, efdal görüşmeye gitmeyi düşündüğüm okullar. fakat kafam çok karıştı. bu okullarla ilgili tecrübesi olan varsa yazarsanız sevinirim....

    şimdiden herkese mutlu sağlıklı seneler......


jam002

merhaba, benim oğlumda 5 yaşında ve bende bu konuda çok ciddi araştırmalar yapıyorum. Babanne ve dede emekli ilkokul öğretmeni bana özellikle devlet okulunu öneriyorlar. Çevremdeki diğer eğitimci arkadaşlarımda evinin yakınında iyi bir devlet okulu varsa başka okul düşünme diyorlar ki var, oturduğumuz site içerisinde iyi bir devlet okulu var çok şanslıyız. 
Cevaplamak için Üye ol