Oyun halısı kullanan varmı?

defnedemet soruyor: 10

tavsiye edebileceğiniz marka ve çeşit oyun halısı varmı 3 aylık kızım için.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


ozdenin_oykusu

biz tiny love tekmele oyna kullandık.genş alanlı,çeşitli oyuncaklara sahip,müzikli...biz severek kulanmıştık öneririrm


polen

oğluma tiny love tekmele oyna oyun halısı almıştım.içinde çığlıklar atıyordu,kullanamadım.kızımda tekrar çıkardım.çook güzel kullandı.pazaryerinde vardı sanırım aynısından bir bakın derim.


maramara

bende de migrostan aldığım cok uygun fiyatlı bir tane var. cokta oynamadı bızımkı. bende sewındım ıyı kı cok pahalı bır tane almamısım diye. sanırım cocugunden cocuguna degısıyor. belkı sızınkı sever.


ZeynepYenice

bizde tiny love tekmele oyna halısından almıştık büyük kızıma o epey kullandı, sonrasında bir kaç arkadaşada ödünç gitti, şimdi de minik kızım kullanıyor, oda ilk koyduğumda pek oralı olmadı hatta korktu gibi, ama üçüncü dördücü denemelerimizde alıştı şimdi gün içinde ara ara içine koyuyorum oynuyor.


berenimo

bende de tiny love tekmele oyna var.. Ama 3 aylıkken pek yüz vermemişti, 4. aydan sonra çok oynamaya başladı, 4,5 aylıkken de bu halı sayesinde dönmeye başladı..
Ürün çok kaliteli, bana ablamdan geldi, ama yeni gibi hala, yıkanabiliyor, müzikli ve müziği de uzun süre çalıoyri sizin gelip bir tuşa basmanıza gerek kalmıyor. uzun süre kendi kendine oyalanabiliyor..busraa

tiny love tekmele oyna halısıydı bizimki de.Çok severek oynadı oğlum.İkinci el almıştım, halısı oyuncakları yıkanabiliyor.


tiara

tanıdıklarım genelde tiny love kullanıyordu ama bana pahalı geldi açıkcası, bebek emeklemeye başlayınca zaten oyun halısında duracağını sanmıyorum o zaman geniş ve düz(2mx1,5m) yani sadece üstünde kendi oyuncaklarıyla oynayıp zaman geçirmesi için kullanacağı bir oyun halısı alacağım. o yüzden şimdi bright stars lion oyun halısı aldım, oyuncaklarından biri müzikli, hepsi çıkarılıp başka yerlere mesela oto koltuğuna takılabiliyor, dışarı çıkarken yanıma alıyorum oto koltugunda oyuncaklara bakıp oyalanıyor, tiny love'ın yarı fiyatına falan geliyor fiyatı.


mrloyku

ben de kızıma playgro'nun oyun halısını aldım.115 tl'ye.3.aydan itibaren uyanık olduğu saatlerin yarısını onda geçirdi.şu anda 4,5 aylık.her iki yanına çok kolaylıkla dönebiliyor.hatta son bir haftadır dizlerinin ve ellerinin üzerine kalkıp emekleme denemeleri yapıyor:)sürünerek 2metrekarelik alanda oradan oraya gidebiliyor.bu hareketliliğini oyun halısına bağlıyorum.çünkü yeri geniş olunca istediği gibi hareket edebiliyor.zaten kanepe üzerinde hiç bırakamıyorum artık.20 gün kadar önce yanına yastıklar koyarak bırakmıştım ki 5 dk sonra ağlamasıyla koştum.önce yastıkları düşürmüş sonra da kendisi düşmüş:( Allah'tan yastıkların üstüne.kısacası markası, kalitesi ne olursa olsun oyun halısı çoook faydalı.hem güvenlik hem de bebeğin gelişimi açısından.şiddetle tavsiye ediyorum...ozgeo

bız tıny love oyun halısı aldık.fıyatı epeyce olduğundan 2.el alarak kurutemızleme yaptırdık.

konuyla ilgili blogumda bır yazım da var,ılgılenen anneler ıcın.

http://canimoglumcanimkariyerim.blogspot.com/2012/01/bir-oyun-halim-bile-yok.html


sibelcanersoy

oyun halısını satmayı düşünen arkadaşlar varmı acaba?Cevaplamak için Üye ol