Bebeğimin kilosuna takıldım

kereminannesii soruyor: 4

merhaba anneler, bebeğim 8buçuk aylık ve 8 kilo ama son 2 aydır 100 gr civarı kilo alıyor.emeklemeye de başladı ama canım sıkılıyor iyi bakamıyor muyum acaba diye içim içimi kemiriyor.anne sütü ve ek gıdalarla besleniyor.yardın ve destek lütfen sevgili anneler :))

Bu soruyu cevapla


24 Cevap


berkay_betul

mar cım hiçbirşey yemiyor diyorum anlatamıyorum heralde bende karıştırıp hepsinden bişeyler alsın diye uğraşıyorum benim gibi bir çocuğun olursa o zaman anlarsın


kereminannesii

merhaba arkadaşlar yorumlar ve destekler için teşekkürler.aslında bu kilo işine bu kadar takılmamak en doğrusu galiba önemli olan sağlığının yerinde olması sizinde dediğiniz gibi.obez mi olsun yani çocuklarımız:)sağlıklı olsun kafi artık benim için ben takmıyorum sizde takmayın bu konuyu.ancak bebeğime iyi bir dr bulmak istiyorum.önerileri araştıracağım başka önerisi olan varsa yazarsa sevinirim ist. avrupa yakası.bu arada berkay betül menü örneğini paylaştığın için teşekkür ederim yararlanacağımdan emin olabilirsin:)) sevgiler....


nnunnis

Aslında bende sizin aylarda iken  oğlumun kilosuna ister istemez takılıyordum ama şu an o kadar farklı şeyler var kı düşünecek kilosuna pek aldırmıyorum büyüdükçe sizde göreceksiniz yürümeye başlaması,emeklemesi vs. derken çok daha farklı şeylerle karşılaşacaksınız.Sağlıklı olsunlar da o yete bize.


melisimmm

benim kızımda 8,5 aylık 10 kg 600 gr boyuda 75 cm ve kilosu 1 2 aydır aynı hemen hemn takıcak bişey yok bence sevdikleri şeyleri yediricez.
Cevaplamak için Üye ol