Anne olmak özel hayatı bitiriyor mu?

Dido_Kuziko soruyor: 2

Ben kendimi kapana kısılmış gibi hissediyorum. Hem çok yorgunum hem de eski hayatımı, özgürlüğümü, eşimle vakit geçirmeyi özledim. Böyle hissettiğim için de kendimi kötü hissediyorum. Kuzumu çok ama çok seviyorum onun bir gülüşüne ölürüm ama ya geçip giden zaman? Hiçbirşeye vakit ayıramıyorum ve evliliğimin bozulmasından korkuyorum :(

Bu soruyu cevapla


22 Cevap


leylalperzeynep

ayrıca arkadaşın da söylediği gibi eşlere de çok iş düşüyo.sadece sevmek değil marifet.ki günümüzde birçok baba bu şekilde davranıyo. seviyo seviyo çocuk ağlamaya başladımı 'al annesi ' deyip bırakıyo. ama eşinle bu konuda anlaşman gerek. hele de çalışan bir anne isen.eşinle birlikte büyütmelisin yavrunu. onun senin üzerindeki yükü anlaması lazım. ama eğer söylemeden kendi kendine yardımı olmuyorsa sana söyleyerekte sadece bir kaç gün yaptırabilirsin maalesef. sonra tekrar eskiye döner.ev hanımı isen hiç yardımı bile olmayabilir. sabahtan akşama kadar işte canım çıkıyo sen hep evdesin szöleri meşhurdur bizim erkeklerimizin .


lopikcim

umut sabredin, zamanla oturuyor herşey, özellikle ilk yıl eşler arasında bir kopukluk( hayalkırıklığı) olması normal..Ben kesin boşanacağım diye düşünüyordum, zamanla aştık onu..
Cevaplamak için Üye ol