Uyku

mutlubebeginannesi soruyor: 3

bebeğim gece çok sık uyanıyor. saat başı kalkıyor. http://www.hepsiburada.com/liste/prince-lionheart-back-to-sleep-uyku-pozisyonu-duzenleyici/productDetails.aspx?productId=ailebypl163&categoryId=301128&SKU=AILEBYPL163 böyle birürün kullanıp memnun kalan var mı?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


bellroad

urunu kullanmadım ancak bir arkadasım da gormustum. boyutları kucuk gelmisti oglunuz icine sıgacak mi? daha önemli hareketli bir bebek mi? donmeye ve emekleme baslayınca yatak icinde surekli donuyorlar emekleyip ileri geri gidiyorlar. ben sırt ustu yatırıyorum gece belki 5 kere donup yuzustune gelip uyanıyordu o aylarda, simdi ise boyuna yatıorum enine uyanıyor. yani kullanıslı olur mu?


mutlubebeginannesi

oğlum ayına göre ufak sayılmaz, belki sığmayabilir. geceleri çok fazla dönüyor, sürekli kontrol etmekten ben rahat uyuyamıyorum. zaten ben uyanmasam o uyanıyor. belki bununla sabit yatıp daha uzun süre uyuyabilir diye düşündüm. arkadaşınızın bebeği kaç aylıktı kullanırken.


feel

Bebeğiniz 8 aylık galıba bu ayda benim buyuk kızımda gecede tam 10 kez kalktıgı oluyordu ustelik. Dıgdugundan beri kendi kendine uyur uyku eğitimi verdim uyku. Saatlerine çok dikkat etmeme ragmen kalkıyordu sonra anladım ki hem emeklemeye baslamıştı hemde yatagında ayaga kalkmaya başlamıştı ve ayaga kalkınca tekrar yatmayı bilmediği için aglıyordu gun içinde ögrendiklerini tekrarladık ve normalden daha erken saatlerde yatırmaya basladık 15 gun sonra duzeldi inşallah sizinde çabucak duzelir bol bol uyursunuz.Cevaplamak için Üye ol