güneş kremleri

Antilop soruyor: 5

merhabalar......
halen güneş kremleri hakkında kararsızım hani kullanıp kullanıpta ardından bir şeyler duyarız vijdan azapları başlarya öyleyim ben
ilk tercihim sebametti ama içinde paraben varmış
mustella :paraben
??????
hani bazen diyorum çokmu geri kafalıyım illaki şartmı güneş kremi
beni aydınlatın lütfen yoksa geçekten yavrum güneş ışınlarına maruz kalıyor:(

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ozdenin_oykusu

buradaki annler trukid(s) önerdi.sanırım ben ondan alacağım.joker mağazalrında satışı varmış


aicha_hero

Ben doktora doğal içerikli olsun diye sorunca bana Bella B yi önerdi.Kullanıyoruz


elme

remlevebiz ben eczacı olarak mustela ya güveniyorum.mustela nın parabensiz serisi geliyor artık türkiyeye.şu şapka hediyeli olanlar falan parabenli.mustela mineral krem hem parabensiz hemde mineral filtreli,güneş ışınlarını tamamen yansıtıyor hiç emmiyor.ben kızıma ondan kullanıyorum.


skisac

2 hafta önce 12 aylık oğlum ile tatile gittik. doktor mustela yada babe alın %100 mineral filtreli olsun demişti. Mustela mineral filtreli olmadığı halde önerdiği için doktorun dediğine uymak çokda doğru gelmedi, 1 ay boyunca araştırma yaptım. Sonunda okuduğum broşurler ve eczacı bir arkadaşında tavsiyesi ile daylong kids aldım. 1 yaşına kadar bebekler için baby 1 yaş üstüde kids var. bütün gün koruma sağlıyor. 30 faktör zaten 50 faktörler ekstra kimyasal içeriyor daylong kids tek seçenek 30 faktör bir bronzlaştığımız halde bebeğimiz halen beyaz. kesinlikle tavsiye ederim. bundan sonraki her tatilde sadece daylong kullanırım. sadece eczanelerde satılıyor 60 tl.


Antilop

çok sağolun arkadaşlar biraz aklım yatmaya başladı:)Cevaplamak için Üye ol