Konya'da çocuk doktoru arıyorum?

hbabayigit soruyor: 10

ben konyaya taşınalı henüz bir ay bile olmadı.  3,5 yaşında ve 6 aylık olan kızlarım için güvenilir, ferasetli, titiz bir doktor arıyorum. lütfen deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


benjamin2010

Konyaliyim ama konya da yasamıyorum .buna rağmen ber gittiğimizde takibi yapan ayrica burdan da sürekli irtibatta olduğumuz doktorumuz Fatih Altintepe yi tavsiye ederim.Biz kime onerdiysek cok memnun kaldılar,cok ilgili,bilgili ve hemen ilaca başvurmayan bir dokturdur.Medicana hastanesinde


iflah_olmaz

4 yıldır konyadayım.daha hiç bi branşta hiç bi doktordan mennun kalamadımözellikle kadın doğumcularından.zaten doğumumu da konyada yapmadım bu yüzden..oğlum doğduktan sonrada rutin kontroller için götürdüğümde niye getirdiniz hastamıki:-)) şeklinde yorumlar yapan çocuk dr.ları bile gördüm.o yüzden hep ankaradaki doktorumuza götürüyorum.

yani bende arayıştayım anlayacağın.kendi doktorumu yazayım belki işini görür: ANKARA GÜVEN HAS.OGÜN KURNE

 

 


felah

Merhabalar ben oğlumu şu anda rutin kontroller ve (mümkünse hiç hastalanmasın) hastalandığında Akademi Hastahanesi Dr.Ali Rıza Çiçekli Bey'e götürüyorum. Gayet memnunum.Daha önce Farabi Hastanesindeydi.İletişim konusunda hiç sıkıntı çekmedik.Biz ilçede olduğumuz için daha önce arayıp görüştüğümüz oluyor.Bir de bebeğime yaklaşımını beğeniyorum.Bıngıldağı küçük doğduğu için baş takibini yapıyordu sürekli.Allerjik rinit konusunda da çok yardımcı oldu.Muayenesini bitirip dikkatle dinleyip sorularımızı yanıtlar.Tavsiye ettiğim arkadaşlar da hep memnun olduklarını söylediler.
Büyükşehir Hastahanesinde Dr.Ahmet Kınık'ı önerenler olmuştu ama birkaç kez gittim çok yoğun bir çalışma ortamı var.Kapıda bir yığın hasta verimli bir doktorsa da bunu gösterme imkanı yok.


mnese

Selçuklu hastanesinde Murat beyi öneririm ama ona da çok gitmişliğimiz yoktur.

Bu arada Ali Rıza Çiçekli'yi ben kesinlikle tavsiye etmiyorum oğlum  5aylık olana kadar gittik dediğiniz gibi yaklaşımı iyi önce çocuğu öpüyor vs. ama bunlar göz boyama çünkü oğlumda süt alerjisi çıktı ve bunu ısrarla reddetti bu kadarcık çocuğa inek sütü mü veriyorsun dedi egzama olmuş diyip verdiği ilaçlar çocuğu iyice beter etti o zaman şikayet etmediğime hala pişmanım


mibrim

Ben oğlum doğduğundan beri Kızılay hastanesinde eylem atılgan güzeşt 'e götürüyorum.. Ama artık yeni açılan Medicana hastanesinde görev yapıyor kesinlikle tavsiye ediyorum.felah

mnese geçmiş olsun.Böyle bir durum yaşadığın için şikayette bulunsaymışsın keşke. Şu ana kadar bir sorun yaşamadık biz umarım yaşamayız.
mibrim Eylem Atılgan Güzeşt oğlumun ilk doktoru :) Eylem Hanım doğum sonrası kontrolde oğlumun bıngıldağının kapalı olduğunu söyleyip epey korkutmuştu beni sonra farklı doktorlara gittiğimde küçük olduğunu öğrendim.1 yaşında kapandı. Ama çevreden memnun olanları duyuyorum.Dr seçimi zor bir konu.


mibrim

Evet Felah doktor konusu kişiden kişiye ve yaşanılanlara göre değişiyor. Eylem hanımı ben ayrı bir seviyorum çok çektim oğlandan çok ağladım ona beni güzel teselli ederdi:)


mnese

Felah hangi ilçedesin ?felah

mibrim poziif birine benziyor zaten Eylem hanım.
mnese Çumradayım.


hbabayigit

cevaplarınızdan ötürü hepinize çok teşekkür ediyorum doktor seçimi gerçekten çok zor umarım iyi, işinin ehli insanlarla karşılaşırız. ama hastamı ki niye getirdiniz sorusunu hiç unutamıycam malesef.Cevaplamak için Üye ol