bebek arabası quinny buzz, concord neo,inglesina ve chicco trio hangisini tavsiye edersini??

plnhsyn soruyor: 3

bebek arabalarını araştırıyorum ama kafam çok karıştı hem kullanımı rahat olsun hem de bebeğim rahat olsun istiyorum. yaşadığım yerde yollar iyi değil engebeli bunu da düşünüyorum. bu markaları kullananlar ya da başka markalardan memnun olanlar düşünceleriniz neler?

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


hulia

benim en cok begendigim markalardan biri peg perego ve ben peg perego pliko mini puseti kullaniyorum agirligi 5.7 ve tam yatis pozisyonu var, katlandiginda inglesina gibi ayakta durabiliyor yani baston gibi hafif ama baston gibi iki buklum katlanmiyor ben cok memnunum.ayriyeten kizim dogmadan once travel sistem almistim bebe confort streety modeli anakucagiyla beraber ama 10 kg oldugu icin fazla kullanamadim.sana tavsiyem arabanin hafif olani makul ;)


ayseserraninannesi

biz de peg perego kullanıyoruz uno modelini.
içi çok geniş ve portbebe konumunda da kullanılışı çok güzel.
ayrıca bebek içinde hiç sarsılmıyor.
kötü yanı ise katlandığında dahi çok yer kaplaması.
ben çok zor bir hamilelik dönemi geçirdiğim için dışarı çıkıp da bebeğim için hiç alışveriş yapamamıştım annemler chicconun bir anakucağını doğmadan aldıkları için de travel system modellere bakamadım ama şu anda hamile olsam tercihim bebeğin rahatlığı ve çift yönlü, sağlam olmalarından dolayı yine peg peregodan yana olurdu ama travel system tercih ederdim.


MelekAnne

herkes hafif olsun diyor tamam güzel fakat ilk başlarda da yani doğumdan itibaren kullanılabilecek bütün travel sistem arabaların hepsi ağır..

Hem istiyorum ki ilk zamanlar iskelete ana kucağını takayım bebek bana dönük olsun.. sonra da 6 aydan sonra pusetini takayım ama hafif olsun..

nerede bu araba hangisi?
Cevaplamak için Üye ol