Pepee video

gulcinozden soruyor: 10

oğlum pepee yi çok seviyor.ancak yayınlandığı saatte genelde uyuyor oluyor.gün içinde izletmek istiyorum ama cd lerinin satıldığını görmedim.internetten de indiremedim.indirip tv ye bağlayıp izletmek istiyorum.nerden indirebilirim.bilen veya bu şekilde temin etmiş olan varmı??

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


turkuazz

youtube dan açıyorum genellikle ben.


Sanemm

İlk 3 yaş tv izletmemenizi öneririm, konu üzerinde biraz araştırma yaparsanız sevdiği şeyin (tv'nin) ne denli zararlı olduğunu farkederseniz.


mert_mert

pepe izlemesi her saat var canım cd uğraşacağına her daim trtde tekrar dönüyor :) biz sürekli tv izlemiyoruz ama ne zaman açsam genelde akşam vakti hep pepe..


nurus

sabah 8,30 gibi ,öğlen 12-13 gibi ,akşam üstü 18,30 -19 arası,akşam 20,30-21.00 arası yakalamanız mümkün.yani her öğün bir pepe kuşağı mevcut.. 


gulcinozden

tv de verildiği saatleri biliyorum.sabah uyanmamış oluyor.öğlen saatinde uyuyor.akşamüstü denk gelen saatte dışarda oluyor.akşam saatindede genelde uyumuş oluyor.
bilgisayardan izlemeyi sevmiyor.tv de olunca izlemeyi seviyor.o sebeple indirip ara sıra izletmek istedim.mert_mert

madem hiç denk gelmiyor o zaman haşir neşir yapma bence..pepe gıcığın teki ben şahsen hiç sevmiyom inatçı huysu uyumsuz çoçuk hiçde örnek bir çizgi film değil..keloğlan izlet en azından komik benim favorim lauranın yıldızı ..ne güzel bir aile yarabbim kadın çalışıyor adam bulaşık kahvaltı yemek toz al çoçuk yıka kurabiye yap markete git ooo her eve öle koca gerekk..oğlumda sever tommy kardeşi ve güzel bir çizgi


nurus

mert_mert siz ciddi ciddi gıcık oluyorsunuz bu pepeye :))))) o kadar da değil aslında sonuçta hayali bir karakter takılmayın bence :))))


 sizin bahsettiğiniz keloğlan ve laura nın yıldızı 3-4-5 yaş grubuna hitap eden çizgi filmlerden.
anneler ne kadar gıcık olsada pepe 2-3 yaş grubuna sempatik geliyor bu bir gerçek..
karakterlerin  şekli,hareket yavaşlığı,kullanılan objelerin renk ve boyutu,seslendirme,müzik hızı bunlar hep dikkatimi çekmiştir.bu nedenle de ilgi uyandırıyor bence bu yaş grubunda.

sizin o sevmediğiniz triplerini falan daha anlayamıyorlar bence.bir iki şarkıda el çırpıp mırıldanması,rakam ve renkleri tanıması ve bunların günde 20 dakika izlenmesi çocuğun karakteri ve zihin gelişiminde bir gerilemeye neden olur fikrine karşıyım.

siz ne kadar nefret ederseniz edin çocuk seviyorsa seviyordur !!! :)))


tulay_defne

Hayali karaman diyorsunuz ama çocuklar etkileniyor. Benim kızım daha küçük ama bir arkadaşımın 3 yaşındaki çocuğu pepe gibi küsmeler, yemek reddetmeler, huysuzluklar yapıyormuş izletmemeye çalışıyor artık. Bence de pepeye hiç bulaştırmayın derim. mert_mert

nurus laure yıldızını ben seviyom :)) oğlum denk gelirse eğer tomy ön planda konusu o ise izler abi köpeği filan anlatarak izliyor..keloğlanda çok koşuyor zıplıyor ..oğluma mesela ben öle luli tv açsam kapat der bana..hiç sevmiyor öle yavaş ritimsiz çizgi filmleri..pepede olmasada olur ben zaten izletmemeye çalışıyorum izlemesin pepeyi ..kıraç çok severiz oğluma onun adını koydum ama karısının yaptığı filmi sevmedik ..


cocuklucaz

Tüm bölümleri buradan indirdim, oğlumla hep beraber izliyoruz. İstediğimi yeri tekrar tekrar izliyoruz, oğlum çok eğleniyor. O eğlenince de biz eğleniyoruz.
http://www.sonfilmindir.net/pepee-cizgi-film-86-bolum-tek-link-indir/Cevaplamak için Üye ol