travel sistem bebek arabasını ne zaman almalıyım????

mltm_tr soruyor: 4

merhaba arkadaşlar,
bebek arabalarında kg özellikleri olduğunu farkettim.benim doğumum ekim ayına denk geliyor.doğal olarak bahara kadar sanırım kullanamayacağım.ama 15 kg taşıma kapasitesi olan güzel bir bebek rabası oto koltuğu denk geldi.benim taşıma kapasitesi daha yüksek birşey mi almam gerekir.yoksa bunu uzun süre kullanabilirmiyim.kafam karıştı yardımcı olusanız sevinirim.
15 kg lık bebek arabası ve oto koltuğu nekadar süreyle kullanılıyor??????

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


hilaldefne

kızım eylülde doğdu ve biz de travel sistem almıştık. tepe tepe kullandık. özellikle soğuk havalarda bebeği koltuktan kaldırmadan otomobile ya da bebek arabasına koyabiliyorsunuz. uykusu bölünmüyor vs. kullanmam deseniz bile muhakkak bir yerde lazım oluyor aniden.
şu anda kızım 9,5 kilo ve hala kullanıyoruz oto koltuğunu bebek arabası ile birlikte..
söyle bir detay var ki bizim bebek arabasında iki farklı koltuk var biri oto koltuğu olan diğeri de büyük koltuk. oto koltuğu diğer koltuğun üzerine monte edilmiyor. ayrı ayrı kullanıyorsunuz yani..


ediluj

hayırlı olsun bebeğiniz,bizde ekim doğumluyuz,dogum oncesi aldık,çünkü hastaneden çıkıştan itibaren kullanmak gerekiyor. ve denildiği gibi tepe tepe kullandık:))kıs diye cıkmamamzlık yapmadık,bebeğinizde kontrole giderken,eşe dosta,aile buyuklerine,alışverişe giderken mutlaka kullanmak gerekiyor.kısa mesafe demeyip bbeeğin güvenliği için..bizimde iki koltuk var,bebek arabasında,şimdi 8.5 kg yakında sadece oto koltuğunu değiştireceğiz,ama arabayı kullanmaya devam..sağlıcakla kucaklayın bebeğinizi:))


mltm_tr

çok teşekkür ederim arkadaşlar.
ozaman sadece bebek büyüdükçe sadece araba koltuğunu değiştirmek gerekiyor anladığım kadarıyla.ben bu ürünü hiç kaçırmıyım.tekrar teşekkürler.


ozgu_naz

biraz bebeğin boy ve kilosu ile ilgili kullanma kolaylığı. ben 3. ayda terk etmek zorunda kaldım ve başka pusete geçtim. araba koltuğu olarak kullanıyorum çünkü ayakları çıkıyor dışarı:)bebek büyükse bizim gibi pusete koymanız gerekebilir:)Cevaplamak için Üye ol