park yatak yoksa buyuyen yatak ve ya baskasi?

aysel_rabia soruyor: 9

hangisi daha kullanisli? 

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


yesimk

Büyüyen yatak önermiyorum. Çocuk büyüdüğünde sandıklı baza alıp kullanmak daha mantıklı. o yüzden.Önce bebek karyolası ya da park yatak diyenlerdenim. 


nilinmasali

park yatak kesinlikle ,bazen yerini değiştirmeniz gerekiyor veya evinizden baska bir yerde kalmanız,bebekler yerlerini yadırgıyor,siz nereye park yatagınız oraya:)


akarsum

park yatk kullanmadım bilmiyorum annemler büyüyen karyola almışlardı.
ben memnunum başındaki çekmeceler çok işime yaradı altını hep o yatağın başındaki çekmecelerin üstünde değiştirdim.şimdi de başındaki çekmeceleri çıkardım yere komidin olarak koydum.


GOGO05

ben özenerek oda yaptım oğluşuma büyüyen yatak almıştım fakat çok gazlı bir bebek olduğundan sallanmak istiyordu aynı zamanda çok kusuyordu(bikaç kere boğulma tehlikesi atlattık) ve park yatak aldık şuan yaşına girecek hala park yatakta yatıyor çok memnunum memlekete gittiğimizde yanımızdada götürüyorduk çocuk yerini yadırgamadı odasındaysa sadece oynuyor:))))sweetmom

oğluma daha sonra da kullanırız diye büyüyen yatak almıştık sonra üst tarafını çıkarınca alt tarafının ölçülerinin hiç iyi olmadığını gördük ve sandıklı baza aldık o yüzden kesinlikle bebekken park yatak sonra sandıklı baza diyenlerdenim


ozgu_naz

ikisi de var ama ikisinde de yatmıyor sadece oynuyor .benimle yatmakta ısrarlı . ama park yatak biryere giderken yada ilerleyen zamanda içinde oynaması açısından faydalı. nerde yatırırsanız yatırın benim yaptığım hatayı yapmayın:) çok harika bir his beraber uyumak ama bana zor oluyor:)


aysel_rabia

internetten park yataklara bakiyorum ama hic hoslanmadim. hangisi daha iyidir acaba


aysel_rabia

ghs, ne guzel)) bende sevdim bu fikri)) 


bende park yatak olarak fikrimi degistim))


gulll

ben cocoonababy bebek yatağı kullandım,kesinlikle öneririm.

türkiyede yeni. bonybebe den aldım yatağı


Cevaplamak için Üye ol