oto koltuğu

chubritsa soruyor: 3

oto koltuklarında fiyatlar çok yükseklerde seyrediyor,bu da insanın aklında şüphe bırakıyor,daha ucuz fiyatlı olanlar güvenliği yeterince sağlamıyormu,sağlamıyorsa ne diye çocuk güvenlik koltuğu adı altında satışa çıkıyor?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


yarkin

HAKLISINIZ. BEN JANENİN OTO KOLTUĞUNU ALDIM. 36 AYA KADAR OLANINI ALACAKTIM.GÜVENLİK İÇİNSE 18 KG. OLANINI ALIN DEDİ.OĞLUM 10 KGDI O ZAMAN. SONRA DİĞERİNİ ALINKİ SARSIN DEDİ ÇOCUĞU. KATILIYORUM. ŞU ANKİKİLOSUNA UYGUN VE HER TARAFTAN ONU SARIYOR. BEN YAKLAŞIK 300E ALDIM. TAVSİYE EDERİM.


selibuyuk

şuanda kanundan dolayı hepsi indirime giricek.vaktiniz varsa biraz daha bekleyin.mecbur olacağı için herkes alacak nasılsa.e-bebek'te römer ve recaroda %25 indirim çeki var.oraya bakmanızı tavsiye ederim.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Önce ECE R 44 sertifikalı olması gerekiyor, sonra da çarpışma testlerindeki derecelerinin iyi olması gerekiyor. Kumaş kalitesine, tasarımına, isofixli olup olmamasına göre de fiyat değişiyor. Ama ülkemizde oto koltukları yurtdışındakilere göre çok ama çok pahalı. Özellikle Amerika'da oto koltukları fiyatları çok uygun, çünkü bu bir lüks değil orada. Türkiye'de oto koltuğu kullanmak lüksmüş gibi görülüyor firmalar tarafından, halbuki herkesin almaya hakkı var. Belki fiyatlar daha uygun olsa kültür değişecek, herkes alacak... Kimbilir...Cevaplamak için Üye ol