Aksam disari cikmak

peperoni soruyor: 10

Merhabalar,

Disari cikarken oglumu birakabilecegim yakinim yok cevremde.Oglum dogdugundan beri esimle beraber aksam disari cikamadik.Simdi ayda bir iki aksam disari cikmak istiyoruz.Ogluma kendim baktigim icin bakicimiz da yok.Aksam disari cikarken bes yasinda oglu olan komsuma teklif edecegim.Aksam sekizden gece bire kadar kac tl vermeliyim sizce.Oglum dokuz bucuk gibi uyuyor.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


ankaanka

Aksam almaya gittiğinizde çocuk uyanmayacak mi


ankaanka

Yazık gece gece uykusu bölünür bence eve birisi gelsin


peperoni

Zaten bizim eve gelecek.ayni apartmandayiz


iflah_olmaz

saatlik 30 tl ye falan bakıyor kreşler.150 tl.falan olr.ama tanıdıksa ve sık sık bırakırım falan derseniz 100 tl.sıkıştırın cebine:-))


dilrubaa

Anadolu yakasinda hokus pokus cocuk atolyesinin boyle bir hizmeti var ve internette yazildigina gore gece bakimi 20.00-02.00 arasi 80 tl. Isterseniz arayip ordan bi fiyat alin, ona gore bi ucret verirsiniz komsunuza

http://hokuspokuscocukatolyesi.blogspot.com.tr/p/saatlik-ve-gece-bakm.html?m=1mutluannelif

Komşuya para vermek bana hiç uymaz. 5 yaşındaki oğlunun bir ihtiyacını alabilirsiniz, bir kek yapıp götürürsünüz filan ama para vermek hoş gelmiyor bana.


m_eymen

Ayda bir sefer olunca paraya gerek yok bence. Para verilebilir ama ayda bir seferlik için komşunun para almaması lazım. Aranızdaki samimiyete bağlı tabi. 


peperoni

Sevdigim,guvendigim,cocugumu da cok seven biri ama bes alti saatini bana ayirmasini isteyebilecek kadar samimi degiliz.belki de direk kendisine degil de ogluna harclik veriyor gibi yapabilirim.iflaholmaz 100 tl gibi dusunmustum ben de.dilrubaa hokuspokusa da bakicam.herkese tesekkurlerguta

Geçen sene oğlumu bir komşumuz karşılıyordu okuldan gelince. 1 saat onun evinde vakit geçiriyordu. Bunun için asla para istemeyeceğini söylese de her gün o saatte evde olması gerektiğini düşündüğümden 100 lira veriyordum. Ama zaten yanımızda ev işi olarak da arada gelen birisiydi, o yüzden para vermek çok zor olmamıştı. Ama normal bir komşuma 100 lirayı teklif edemem.


perfecto

bence bir ihtiyacını alabilirsiniz erzak çocuğun ihtiyacı vs gibi . 


Cevaplamak için Üye ol