Ankara batıkent tüzyeksav okulu hakkında

drnarel soruyor: 8

Merhaba arkadaşlar ankaradaki tüzyeksav okuluna cocugunu gönderen varmı aranızda memnunmusunuz

Bu soruyu cevapla


48 Cevap


kusadali

“Burası bir paylaşım yorumda bulunma platformu,  yapılan olumlu yorumlara asla katlamayan” Diye başlayan sen; benim yorumuma saygısız diyorsun. Ben yatarak maaş almışım gibi. Sen de madem böyle düşünüyorsun benim yaptığım yoruma saygısız diyemezsin. Bu kadar şey söyledim sabırsızlıkla cevabını bekliyorum bakalım madem öğretmensin Liderler okulunda söylediklerimde haklıyım bunu bilmen lazım.


mango

Isim veremeyen Dreamss artık yazma ya,yani batmış durumdasınız hala neyi kaldırmayı çalışıyorsunuz!

Herkes herşeyi gördü okudu!

Bende artık yazmıcam, okulun ne olduğu belli!vermek isteyen çocuğunu göndermek isteyen buyursun götürsun.

Zaten çocuğunu seven o okulun önünden geçmez!

Iyi bayramlar ..


kusadali

Tam tersi olumsuz bir şey konuşunca siz dayanamayıp yazıyorsunuz. Asla orda ki bir öğretmen bu siteye girip hele ki bayram günü canı pahasına okulu savunmaz 😂 gerçekten komik oluyorsun. Zamanında bileğimin hakkıyla ekmek yediğim okula böyle yapmam derken pardon? 

Kişinin duygu ve düşüncelerini belirtmek ne zaman kendisine saygısızlık olmuş. Ben kendime de hak edene de saygılıyım. Sen kim oluyorsun da bu teşhisi koyuyorsun kendi kafana göre! Hem de neye dayanarak çok pardon !!!  Asıl kendine saygısı olmayan sensin. Yolu öğretmenlikten geçmemiş bir insansın sen (yönetim) 


kusadali

Zuhal değil galiba. Yelda hoca mı yoksa bu yorumları yazmak zorunda kalan. Eğer öyleyse ben seni de çok yanlış tanımışım. Belki de bizzat Yasemin kiziroglu yazıyordur faika2

Bir musibet bin nasihatten iyiymiş biz burda ne kadar yazsak da veliler burs söyleminden ve zeki çocukların bir arada okuması gerektiği söyleminden bizler gibi etkileneceklerdir okulda hayatını devam ettirecektir  velilerde sonrasını  yaşayarak öğreneceklerdir

sonuçda memnun olan velilerde var evine yakın olduğu için, korunduğu için, yada okulun adı dolayısıyla memnunlar.  Bir  kısım velide öncelikleri bizden farklı olduğu için devam edecektir ediyorda.Herkesin  kalite anlayışı ve beklentileri farklı

herkesin kendi seçimi 

Söylenecek daha fazla birşey yok


remolarano

Okula bizde kızımızı yazdırdık, 1. Sınıf eğitimi ve geleceği için Ankara’ya taşınıyoruz. Okula gidip bizzat ordaki velilerle de görüştük ve mutsuz olana rastlamadık. Öğretmenlerle de görüştük olumsuz bir duruma rastlamadık.

Burada en önemli husus, mevcut test te aynı başarıyı göstermiş çocukların ki burada aynı zeka seviyesi diyebiliriz, bir arada olması.

Zaten memnuniyetsizlik durumunda sadece Batıkent’te 70 ye yakın özel kolej var. Okulun konumu ve ulaşımı da gayet güzel. 

Okul küçük, oyun alanı yok vs denilmiş, ben Adana’da Özel Güney Kolejinde okudum, sadece 200 m2 bir bahcesi vardı. Önemli olan arkadaşlık, çocukların birbiri ile iletişimi ve aile havasında bir ortam.

Teşekkürler.mango

Şimdi siz Adana da o kadar ufak bir okulun bahçesine maruz kaldığınız için ,herkes o kadar ufak bahçedeki okula gitmek mi zorunda mı?

Daha çocuğunuz okula bile başlamamış, ne olduğunu bile bilmiyorsunuz ama çok havalı mesaj veriyorsunuz. 

Emin olun o testleri çoğu çocuk geçiyor, hatta ne çocuklar geçiyor...

Okulun çevresi çok güzelmiş...

Pardon da sanayinin dibindeki çevre nasıl iyi olabilir?

Yalniz burda neyi savunuyorsunuz ben onu bile anlayamadım?

Bu arada herkes üstün zekalı vaadiyle kandırılan ebeveynlerin, aslında mutsuz olduğu halde çocuklarını oraya göndermeleri yüksek bir egodur. Mutlu olan varsa zaten ona sözüm yok ..

Sorunlar ve mutsuzluklar başlayınca yazdıklarım aklınıza gelsin...


zuhalcelkan

 iyi düşünmenizi tavsiye ederim.Cevaplamak için Üye ol