Ankarada hangi kolej iyi?

bevciler soruyor: 1

Merhabalar,

Kizim bu sene anaokuluna gidiyor.Seneye okullu olacağız biz de artık:)Özel mi devlet mi diye düşünürken ozele karar verdik sonunda.aklimizdaki okullar listesi şu şekilde.

Amerikan kültür koleji İncek

İngiliz kültür koleji

Tevfik Fikret

Sınav koleji

Bilen Çayyolu

Maya koleji

Amerikan ve İngiliz kültür koleji çift diploma veriyormus duyduğumuza göre. Sayısalda ve dil eğitiminde basarililarmis.sınav koleji nin üniversiteye öğrenci kazandırma başarısı yüksekmiş.tevfik fikret mezunu ranidiklarimiz da kesinlikle tevfik fikret diyor.anlayacağınız çok karıştı kafamız.internetteki bilgilere de güvenemiyor insan.bu nedenle en iyisi ailelerden bilgi almak diye düşündüm. Çocuğu bu okullarda olan aileler okullarını nasıl bulduklarını paylasirlarsa çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler. Çok zorlu bir sürecmis bu okul işi 😕

Bu soruyu cevapla


21 Cevap


gul_0027

Herkese Merhaba, eskiye dönük yazılanları okudum nereleri tercih ettiniz acaba merak ettim? Ben de bu yıl 3 yaş oğlum için okul arayışı içerisindeyim.Ankaranın yabancısı olduğum için buradaki özel okullar hakkında pek bilgim yok.akademik eğitim ve dil eğitimi konusunda iyi olan disiplinli bir okul olsun istiyorum. anaokuldan başlatıp ilkokuluda aynı yerde devam etsin düşüncesindeyim.bu konuda Ankaranın en iyi okulu hangisidir acaba?Deneyimlerinizi yazarsanız çok sevinirim.
Cevaplamak için Üye ol