Hizmet Hastanesi

sunkey soruyor: 4

Sonunda hizmet hastanesinde doğum yapmaya karar verdim. Drumun  Memorial gruba ait olduğu için önerdiği hastalerdendi. Hastane çantası için geçmiş soruları incelerken alınması gerekenlerin hastaneye bağlı olarak değiştiğini fark ettim. Orada doğum yapanların yorumları harika olur.Hem hastanede neleri veriyorlar, hem de benim beğendiğim kadar var mı :)

şimdiden teşekkürler.  

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


mert_mert

bende 2010 da hizmetde doğum yaptım sait beydi doktorum..ilk zamanlar ay ben bunla yapamam filan gibi geldi ama son ra çok sevdim doktorumu adam gerçekten bilgili ve gereksiz şeyler önemsiz şeyler için anneyi babayı telaşlandırmıyor..bebek bezi kremi (mustela hatta )ıslak mendili anne pedi yatak koruyucu ne bilim herşeyi ordan veriyorlar yani taşımayın..kuaför ihtiyacıda gideiryorlar fön çekilmişti bana :))) foto çekimi yapıldı hepsi ücretsiz ..

  birde emzirme hemşiresi var yardımcı oluyor kendileri yıkıyorlar ama o kadar tecrübelilerki bakakalıyorsunuz ..yanınızdaki refakatçi genelde çoçuğu kucağınıza vermeye sizi kaldırmaya yarıyor diğer herşey ordan mevcut yani..ama oda çok sıcak camlar açılmıyor ve çok ziyaretçi geliyor orda doğum yapanlara size filan bir gürültü mevcut oluyor gülme sesleri filan..yani gelenlerin düşüncesizliği bu gerçi hastne ile ilgili değil..


filisssm

Merhaba Arkadaşlar,


Hizmet Hastanesinde SGK lılara doğum ücretleri nedir? Bilen var mı?


mert_mert

2010 yılında doğum yaptım..2800 3000 tl arası bişi ödedik..3 gece kaldım ben..pazartesi geceden gitmiştim hastaneye sancıyla salı sabah sezeryanla doğurmuştum.o yüzden 3 gece fiyatı oldu..


drymn

Merhaba,

ben 2014 nisan ayinda kizimi hizmet hastanesinde meltem egilmez kalkavanda dogurdum. Her seyden cok memnun kaldim. Hastane ucreti evet yuksek ama meltem hanimin sezaryeninden sonra hemen ayaklandim ve hayatim hic aksamadi. Bebek kati hemsireleri hastame ilgisi muazzam ve rahatlatici. Su an ikinci gebeligimi yasiyorum yine meltem hanima gidiyorum. Herkese tavsiye ederim. Benim okulumdaki 5 ogretmrn arkadasima da onu tavsiye ettim hepsi cok memnun kaldilar. Birde sunu belirteyim evet meltem hanim otoriter disiplinli ama kesinlikle bu anne sevkati gibi.kiloyu Gereksiz almayin cunku sonrasinda cok uzuluyosunuz bu yuzden bastan tavrini koyuyo. Bizim iyiligimiz icin. Onun disinda espirili ve sevecen bi bayan
Cevaplamak için Üye ol