geçmeyen öksürük

Taita soruyor: 4

kızım son 2 haftadır sürekli öksürüyor. gündüzleri ara ara geceleri yoğunlaşan bir öksürük. çok az da balgamı var. doktora götürmedik, ilgisizlikten değil yanlış anlaşılmasın bıktık artık doktor yüzü görmekten. ateş vs. başka hiçbir problem yok kuru öksürük.

burada bir yerde okumuştum sanki öksürük kesici ilçalar vermek doğru değil diye. yapabileceğim bir şey var mı?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


qwertyaszxcv

bizimde başımıza geldi. röntgen çekildi. ciğerde balgam varmış. doktor 10 gün kullanılacak bir antibiyotik verdi. öksürük şurubu kesinlikle kullanmayın dedi. ilacı kullanmaya başlar başlamaz öksürük kesildi. Birde doktor eğer 1 haftada bir iyileşme olmazsa mutlaka göreyim demişti.
herhalde çocuklar 2'yi geçtikten sonra ebeveynlerin tutumu aynı oluyor. bizde doktora götürmedik. 4. günün sonunda her gece uyanmaya dayanamayıp götürmüştük.


basakboran

ben 2 senedir öksürük cekiyorum artık bıktım usandım benımde kızımın ates vs. bişey yok ciğerler temiz ama öksürük var antibiyotık kulnamayın o 1 hafta geciriyor sonra tekrar baslıyor ben  2 3 kere denedım antıbıyotık işini aynı sonuc öksürük sonra devam balgam varsa balgam sökücü kullanın  birde yatmadan uyumadan ayaklarına vicks sürün sıcak corabı giydirin işe yarıyo ben göğsünede biraz sürüyorum


Taita

arkadaşlar
ben bugün kızımı hem çocuk doktoruna hem de kbb ciye gösterdim. ne yazık ki kocaman bir burun eti ve bademciği varmış kızımın. o yüzden bu öksürük bir türlü geçmiyormuş. teşhis kondu. 3 yaşında operasyon geçirecek.
Cevaplamak için Üye ol