İkizlerimden birinde akar alerjisi var ! yardım

matalayer soruyor: 3

Merhaba : Efe ve Efe adında 3 yaş 2 aylık ikizlerim var. Ege'de yapılan testler sonucu akar alerjisi tespit edildi değer 0.81.  aynı zamanda geniz eti de var. Hatta doktorumuz "Şu anda KBB uzmanı bu çocuğu görse hemen ameliyat der" dedi ama doktorumuz Nasonex kullanarak beklememiz gerektiğini söyledi. Sorum şu; Ege sürekli geceleri huzursuz, olduğu yerde çok sık dönüyor. Ayrıca cildi çok kuru, alerjisine bağlı olduğu söylendi. Bize dikkat etmemiz gerekenler konusunda verilen kağıda uysaydık sanırım çocuğumuzu kavnozda yaşatmalıydık. Elbette mantık dahilindekileri uyguluyoruz. Bu yıl kreşe başladı ama hastalıktan kurtulamıyoruz ( ailecek) Ege sürekli öksürüyor özellikle de geceleri. Balgam çıkarmaya çalışırken kustuğu zamanlar bile var. Her kafadan bir ses çıkması bizi endişelendiriyor. Yardım ederseniz çok seviniriz saygılarımla. Mura ATALAYER.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


onur1907

Toz alerjisi sorunu bende de var. Almanya'dan anti alerjisi uyku seti almistim ve cok isime yaramisti. Gecen hafts ayni sekilde bir uyku setini burada da buldum. Bir haftadir kullaniyorum ve cok memnunum. www.careshop.com.tr sayfasinda bulabilirsiniz. Gercekten tavsiye ediyorum.


ipekkusgoz

Radasrcan'ın mite akar kovucu bir ürününü görmüştüm.Ama kullanmadım bilmiyorum, tavsiye mahiyetinde değil yanlış anlaşılmasın. ama belki araştırırsınız, faydalı bir ürün olabilir.


melihece

Bildiğim kadarıyla burada reklam yapmak yasak özellikle iki yıl önce sorulmuş soruları bulup reklamını yapmaya çalışmanız çok itici
Cevaplamak için Üye ol