İzmirden güneş kremi soruları

kle soruyor: 10

Merhabalar.Trukid marka güneş kremini İzmirde nereden alıyorsunuz?Bu markadan başka hangi markaları çocuklarınıza kullanıyorsunuz?Ayrıca güneş sonrası hangi losyonu kullanıyorsunuz.Kendinize ve büyük çocuklarınıza organik mi kullanıyorsunuz?Hangi markalar?Ayyy! Bu konudan daraldım hadi bi el atıverin de bizimde güneş kremimiz olsun.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


arzud

Bioderma 50 faktör ve  Bioderma güneş sonrası rahatlatıcı süt kullanıyoruz...memnunuz:)


CokBilmis

Ben güneş kremi kullanmıyorum. Güneşten koruyucu kıyafet ve şapka kullanıyorum (hem kendim, hem de kızım için). 11-16 saatleri arasında güneşe çıkmıyorum.

Hani bir öneri olsun diye yazdım, yoksa sorunuza cevap olmadı aslında :)


duygubalca

bende doktorunda önerisiyle bioderma 50 faktörü kullanıyorum.çok da memnunuz sürülmeside kolay.ben sadece krem kullanıyorum artı losyon kullanmıyorum ..losyon kullananlar beni de aydınlatırsa sevinirim kremden ne farkı var ya da neden ikisinide kullanıyorsunuz..


nnunnis

Ben vichy nin 50 faktör olanını kullandım aile boyuydu.


emrekerem

50 faktörlü 200ml olanorganik  ersağ güneş kremi kullanıyorum.organikten vezgeçmem.ipekkusgoz

Nerolinn marka doğal bebek güneş yağını aldım tatil için. Öncesinde gülsuyu sürmek faydalı oluyormuş,onu da nerolinn marka aldım.Bakalım nasıl olacak. Şu anda dışarı çıktığı saatleri gözeterek, çıktığındaysa şapkası, kıyafetine dikkat ederek halletmeye çalışıyoruz ama tatilde mutlaka kullanmak gerekecek, o yüzden mümkün olduğunca doğal bir şey seçmeye çalıştım.


elifnazar

geçen sene sebamed 50 kullanmıştık bu sene garnier ambre solaıre 50 kullanıyorz.ikisinide tavsiye ederim


kle

Bende güneş kremi kullanmıyorum.Tatil planlarımız var da bu nedenle güneş kremine ihtiyacımız oldu.Birde benim 11 yaşındaki oğlum sörf sporuna başladı.Nivea30 faktör aldık ama onun da bizim de kullanabileceği organik güneş kremi olsun istiyorum.Cevaplar için çok teşekkür ediyorum.tiara

trukid'i internet üzerinden alabilirsiniz, ben öyle yapmıştım.


not: unnado bazen kampanyaya giriyor.


kle

cevaplarınız için çok teşekkür ederim.Cevaplamak için Üye ol