İzmirden güneş kremi soruları

kle soruyor: 4

Merhabalar.Trukid marka güneş kremini İzmirde nereden alıyorsunuz?Bu markadan başka hangi markaları çocuklarınıza kullanıyorsunuz?Ayrıca güneş sonrası hangi losyonu kullanıyorsunuz.Kendinize ve büyük çocuklarınıza organik mi kullanıyorsunuz?Hangi markalar?Ayyy! Bu konudan daraldım hadi bi el atıverin de bizimde güneş kremimiz olsun.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


ipekkusgoz

Mesela yarın unnado'da trukid kampanyası başlayacakmış.Çok şanslısınız:)


kle

İzmir karşıyakada logona marka organik ürünler satan bir yer var yarın oraya bakacağız.Bebek için güneş kremi varsa alacağız.Logana organik sertifikalı bir ürün.Daha öncede bu marka ile saçımı boyatmıştım. 


ipekkusgoz

nergiskokusu, (cilt doktoru değilim ama:) 50 faktörde daha fazla kimyasal olduğu söyleniyor. Buna karşılık 30 faktörle arasında çok çok az bir fark var korurken. bu yüzden bu kadar az bir fark için vücuda fazladan o kadar kimyasal almaya gerek yok mantığı var. Söyleyebileceğim bu.Pazar günü yola çıkıyorsanız internet alışverişi işinize yaramaz gibi gözüküyor, yetişmez çünkü. Madem o kadar korumalı ürünleriniz de var, trukids'in stick şeklinde bir güneş koruyucusu var onu alın diyecektim unnadodan ama dediğim gibi yetişmez.


iflah_olmaz

internet adresi üzerinden alabilirsiniz.

 
Cevaplamak için Üye ol