Ankarada yabancı uyruklu yatılı bakıcı

sesilia soruyor: 4

Merhaba, benim 7,5 aylık oğlum var ve 2 aylık hamileyim. Hem bana yardımcı olacak hem de gerektiğinde bebeklerimle ilgilecek yatılı bakıcı istiyoruz. Tercihen yabancı uyruklu istiyorum ama nerden nasıl araştırıcaz bilemiyorum. Bi kaç firma buldum internetten ama hepsi farklı şeyler söyledi. Bu konuda deneyimli anneler varsa bi yol göstersin lütfen.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


oyabes

merhaba, simdiden islemlere baslamaniz iyi olur cunku yeni yasaya gore calisma iznini almak gerekiyor islemler 1-2 ay suruyor. yurtdisindan gelecekse daha da uzayabiliyor.ben www.greataupair.com sitesinden buldum, cok da memnunum, size de oneririm. yalniz arada danismanlik firmasi olmadigi icin tum sorumluluk sizde oluyor, gerci danismanlik firmalarinin da pek sorumluluk aldigini sanmiyorum.


sesilia

Oyabes çok teşekkür ederim peki ne kadar ödüyorsunuz? Nereliydi bulduğunuz bakıcı?


btlfly

Merhaba arkadaşlar biz de aynı dert var. Yabancı uyruklu yatılı bakıcı arıyoruz tercihen filipinli.. oyabes gibi greataupairi denedim ama bulduğum kız yarı yolda bıraktı, oyabes sen nasıl  hallettin süreci?


sesilia

Greataupair biraz şans işi değil mi? Ben de filipinli tercih ediyorum ama hiç bişekilde bulamadım. Deneyimli birileri yok mu bağlantısı olan.Cevaplamak için Üye ol