Acıbadem Kadıköy Dr. Baha Celal Doğan hk?

bahare soruyor: 10

Merhaba,

Kadıköy Acıbadem Dr. Baha Celal Doğan hakkında bilgisi olan var mıdır?

Teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

Benim doktorum Baha beydir çok severim kendisiniz ...


Öncelikle şunu söylemek istiyorum ben doğumdan önce 5 sene acıbadem sağlık grubunda çalıştım, bebeğime bakmak için ayrıldım ... tüm doktorlar hakkında aşağı yukarı fikrim vardır.

Ama Kadın doğumcular arasında Baha bey bir tanedir :) Öncelikle normal doğumcudur .. Çok güler yüzlü pozitif birisidir. Zeynep kamil geçmişi olduğundan dolayı çok tecrübelidir . Zaten acıbademin en eski doktorlarından kendisi.. Pozitiftir, güleryüzlüdür, insanı rahatlatan bir havası vardır.   Sormak istediğiniz özel bir şey varsa yardımcı olabilirim genel olarak ben çok ama çok memnunum. 2. bebeği düşünüyoruz  inşallah yine kendisinin hastası olacağım :) 

bahare

Teşekkür ederim yorumunuz için.. 


Araştırıyorum ilk kontrole gideceğim de, genel de kendisi hakkında iyi yorumlar okudum ve duydum. Sanırım en iyisi randevu alıp, gitmek ve görmek..:)


Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

bence de kim ne derse desin önemli olan sizin görüşünüz ama hiç olumsuz bişey duymadım .. umarım siz de memnun kalırsınız 


bahare

Tabi gittiğim zaman daha iyi anlayabilirim, ama yine de tavsiye üzerine gitmeyi tercih ederim:)


Çok teşekkür ederim..


pinargokturk

merhaba, ben 12 gun once Kadikoy Acibadem de Baha Bey le dogum yaptim. Ne yapti ne etti bana normal dogum yaptirdi. Cok cok eminim ki baska herhangi bir doktor olsa sezaryen ile dogum yapmak zorunda kalirdim. Ama en son noktaya kadar sabretti benim bile artik sezaryen yapalim dedigim yerde o pes etmedi ve sayesinde cok cok guzel bir normal dogum yapabildim (bebegimde krodon dolanmasi vardi, suyum sancimdan once gelmisti ve ben panik durumdaydim ama Baha Bey cok sakindi hicbirinin normal dogumu engellemeyecegini soyledi). Bebegi takibi ve tecrubesi de harika. Muayenelerde son derece sakin titiz size ne kadar isterseniz o kadar zaman ayiran bir doktor. Ne zaman isterseniz ulasabiliyorsunuz, zaten kendisi de arada bir arayip takip ediyor. 100 kere dogum yapsam 100 unde de Baha Bey e giderim. Kendisine giden veya gidecek annelere de tavsiyem su ki Baha Bey ne diyorsa dogrudur tecrubesine ve doktorluguna cok guvensinler. Son bir not: dogumhanede o son dakikalarda oyle harika ki bunu nasil tarif edebilirm bilemiyorum bir taraftan cok sefkat dolu bir taraftan ise ve dogumhaneye ne kadar hakim oldugu cok belli. Kisacasi ben cok siddetle tavsiye ediyorum kendisine gidebilecek olan baska doktor aramasinSeyhan_DefneNil_ZeynepLal

pinargokturk tebrik ederim bende 16 gün önce 2. doğumumu yaptım. İlk kızımda olduğu gibi yine Baha beyle devam ettim.  Son söylediğinde çok haklısın bende bir daha doğursam yine Baha beye giderim. Benim doğumum sorunsuz geçen bir doğumdu çok rahat kavuştuk kızımla birbirimize..  Bunda Baha beyin pozitif yaklaşımı, yönlendirmesi, ilgi ve alakasının çok etkisi var.. Okumak isteyenlere 


İlk kızımın doğum hikayesi 

İkinci kızımın doğum hikayesi 


handansola

Bende geçtiğimiz Ağustos ayında doğum yaptım. Baha beyin öyle bir elektriği vardır ki en endişeli insanı bile sakinleştirir, çünkü herzaman ne yaptığını bilir ve birşeyi asla boşuna söylemez. Profesyonel ve etik tavrından hiç bahsetmiyorum bile son derece naziktir, her zaman kendimi o gün ki ilk ve tek hastasıymışım gibi hissettirdi. 36 saat süren sancılarımda beni büyük bir sabırla bekledi sonunda da çok güzel bir normal doğum yaptırdı. Hamilelikte ve doğumda doktora duyulan güven çok önemli hiç bir zaman şüpheye düşürmez sizi.Kendisine buradanda tekrar teşekkür ederim.


misspetite

Baha Bey benim 3. doktorum. keşke en baştan ona gitseymişim. çok pozitif, güler yüzlü ve güvenilir (bence güvenilir doktor bulmak zor) bir doktor. ilk görüştüğümüzde "anne de isterse ben normal doğumu öneriyorum" dedi. zaten biz de normal doğum yanlısı olduğu için ona gitmiştik.

kesinlikle öneriyorum.mavibalik

Baha Beye hamileliğimin 5. ayında burada okuduğum tavsiyelerden sonra gittim.Gereksiz hiçbir işlemi yaptırmayan, hastayı telaşlandırmayan, pozitif bir doktordur.  Önce Allah, sonra Baha Beyin yardımıyla Ağustos ayında çok güzel bir normal doğum yaptım. Normal doğumlarda doktorlar doğumun ikinci evresine yakın gelirler hastaneye fakat Baha Bey doğumun pazar günü olması ve sabah başlayıp gece yarısına kadar sürmesine rağmen hiç yalnız bırakmadı diyebilirim.Ara ara gelip kontrol etti, gelmediği zamanlarda da direkt beni arayıp durumumu öğrendi. Her hamile için ama özellikle normal doğum isteyenler için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor.


nevena

Ataşehir Acıbadem de doktor tavsiyeniz var mı?Cevaplamak için Üye ol