Oto koltuğu kiralama

BlogcuAnne soruyor: 7

Şehir dışından, yurt dışından İstanbul'a tatile gelen çocuklu ailelerin kullanması için geçici oto koltuğu kiralayan yerler var mı, biliyor musunuz?

Amerika'da bazı şehirlerde bu imkanı bulabiliyorsunuz. Hatta sadece oto koltuğu değil, tatilciler için park yatak, mama sandalyesi ve diğer bebek eşyaları da kiralayan yerler var. Bunu internet üzerinden de yapıyor insanlar.

Türkiye'de, İstanbul'da böyle bir hizmet veren var mı?

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


Seda_

Bir Antalyalı olarak, ki tatilcilerin % 80 i akdenizi tercih eder bu duruma el atma gibi bir hevese kapıldım nedense. Antalyada böyle bir yer varmı bilmiyorum ama araştırıp bir iş kolu haline getirilebilir.


ozguranne

Bir gelişme duyan bilen var mı? Oto koltuğunu götüremiyorum. İçim içimi yiyor.


BlogcuAnne

I-ıh, ben hiçbir şey duymadım maalesef.


Basak

Biz bu sene içinde 2 kez Mersin' e gittik. İnternetten Adana' da yerel bir araç kiralama firması bulmuştum, büyük zincir kiralama işi yapan firmalardan biri değil de, sadece Adana' da olan bir şirket. İrtibata geçmiştim ve sadece oto koltuğu kiralamak istediğimizi, araca ihtiyacımız olmadığını, böyle bir hizmetleri olup olmadığını sormuştum. Onlar da sadece oto koltuğu kiralayabileceklerini teyit ettiler. İki gidişimizde de aynı firmadan koltuk kiraladık. Koltuğu Adana' da havaalanında teslim alıp, havaalanında teslim ettik. Oraya kadar kendileri getirdiler. ,her iki seferde sözleştiğimiz saatte buluştuk. Hiçbir aksaklık yaşamadık. Getirdikleri koltuk temizlik açısından gayet iyi durumdaydı. Ben yanımda örtü götürmüştüm, koltuğun üstüne onu koyup kullandık. Hatta 2. seferde getirdikleri koltuğu ilk defa oğlum kullandı. Havaalanına gelmeden hemen önce mağazadan aldıkları yepyeni sıfır bir koltuk getirdiler. Biz verdikleri hizmetten çok memnun kaldık. Antalya için böyle bir araştırma yapmadım. Ama belki antalya' da da yine yerel bir firmanın böyle bir hizmeti olabilir. Daha önce bildirdiğim gibi büyük firmalar sadece koltuk kiralama hizmeti vermiyorlar ne yazıkki...


ozguranne

Teşekkürler Başak, gider gitmez araştıracağım... İyi fikir. Kayınpeder lokal bir araç kiralama firmasına sormuş, yokmuş. (Araçla beraber de yokmuş)

Bakalım. hande

bulamazsanız haberim olsun bizdekilerden birtanesini bayrama kadar verebiliriz size bayramda misafirlerimiz var onlara lazım olacakta


oyabes

www.aloynaver.com'un otokoltugu kiralama hizmeti var arkadaslar. kiralama aylik oluyor ama yazisarak dilediginiz sureye ayarlanabilir.
Cevaplamak için Üye ol