Acil yürüteç markasıı

elf_gns soruyor: 8

yürütece karşıydım ama artık aldım 10 dk kolum dinlensin.fakat verdino aldım oturma yerinin önü geçmeli  ve bebeğimi çıkarırken o kısım da çıkıyor. birde o oturma yerı   bebessinin bütün olan  vardı kullanan anneler yardımcı olursa sevinirim

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


mohter_of_sons

evet çok severler yürüteci, evet anlık kurtarıcı olabilir..

drumuzla bu konuyu konuştuğumuzda (bende tek başımaydım ve oğlum 1sn bile kucaktan inmezdi) bize söylediği şuydu;

-- asla önermiyoruz zira yanlış kas gruplarını çalıştırıyor asla yürüme yardımcısı değil. onun yerine atın yere yuvarlansız dönsün dursun çok daha yararlı olucaktır.

(bu noktada içimden saki duruyorda ben koymuyorum yere!! dedim)

--eğer diyorsanız ki 10 dk ben bi işimi halledene kadar veya vc gibi elzem durumlar için (ki oğlumu anakucağıyla kendime balayıp vc girmişliğim vardır) kullanıcam günde en fazla 3 kez her defasında max.10dk. için olabilir ama dediğm gibi asla önermiyoruz.

eşimle konuştuk, şu kanıya vardık; İNSANOĞLU RAHATINA DÜŞKÜNDÜR BEN OĞLUMU YÜRÜTECE KOYSAYDIM SEVECEĞİNDEN ADIM KADAR EMİNİM AMA BENDE RAHATLIĞINI SEVECEKTİM BUNADA EMİNİM. PEŞİMDE DOLAŞIYOR NASIL OLSA DİYE YÜRÜTEÇTE KALDIĞI ZAMAN ARTACAKTI. sonuç, almadık asla tanışmadı yürüteçle. şimdi iyi ki diyorum.

zira eltimin oğlu şuan oğlumun olduğu gibi 10 aylıkken oturmayı yeni öğrenen bebek gibiydi... etrafına yastık koyardık düşerdi (yürüteç alışkanlığı atardı kendini sağa sola). siz bilirsiniz tabi.


ozgu_naz

mama sandalyesine geçin.kademeli pozisyonları var. altını yumuşak birşeyle de destekleyebilirsiniz.sonuçta alacağınız birşey zaten.


zeynepecring

onu kanguruya koyun.ben kızım küçükken kucağımdan inmiyor diye ev işlerine yetişemiyordum. ve evde kanguru kullanmaya başladım.ikimizde istediğimizi elde etmiş olduk.

 


elf_gns

mama sandalyesınde hayatta durmaz alacagım tabı ama suan durmaz. kanguru denedım hıc sevmıyor .Amacım yürütece koyayım da bende rahat edeyım değil ama 10 dk durması mama hazırlayıp mama bulasıklarını yıkamam ıcın yeterlı ki asla gözümün önünden ayırmam yürüteç kazası çok tehlikeli oluyor.zaten  yanında donence de alacagım .amacım kesinlikle bebeğim yürüteç de saatlerce kalsın da bende rahat edeyim değil yanlış anlaşılmak istemem ki ben cok pimpirikli bir anneyim :))))kitty

yaşadıklarınızı aynı aylarda bizde yaşadık. benim kızımda kesinlikle oyun halısında oynamadı, yatağında durmadı kendi emekleyene kadar. uyanık kaldığı tüm vakitlerde tam bir kucak çocuğuydu. biz sling, ana kucağı, mama sandalyesini dönüşümlü kullanarak o ayları geçirmiştik. sling kangurudan çok daha rahat denemenizi öneririm.


elf_gns

anladıgım kadarıyla bu aylarda emeklemeye baslayıncaya kadar olan bir durum.Ben de bugun yürüteciiade edeceğim.Dönece alacağım heryere asılabilir cinsten.Zaten soru olarak da sordum.Paylaşımlar için çok teşekkür ederim.


elf_gns

evet onlar o bücürükler gerçekten her şeyi anlıyorlar:)))


ColukluCocuklu

Merhaba,

Aynen bahsettiginiz turde bir erkek de bende var;) Kucak delisi, yere konulmaktan nefret eder. Arkadaslar onermis mama sandalyesi durmaz diye dusunmussunuz ama benim bir de kizim oldugu icin onun mama sandalyesi zaten hali hazirda kullanimda.Oglum 5 aylikken bir koyayim dedim oturmaya baslamisti ve bir sure durdu. O gun bugundur ara ara koyuyorum mama sandalyesine onune de bi iki oyalanacak sey verince duruyor tabi ablasinin musade ettigi olcude:) Kademeli alirsaniz yemeklerini de yedirebilirsiniz simdiden, ek gidaya da basladik epey isimize yariyor. Bilginize.Cevaplamak için Üye ol