DOĞUMDAN SONRA AYAK BÜYÜMESİ

ayseguller soruyor: 10

Kızlar ben hamile kalmadan önce 36 giyiyordum şimdi ise hiçbir ayakkabım ayağıma olmuyor geri eski halimi alırmıyım

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


cadsiz

bir sure sonra eski ayakkabilarimi giyebilmistim :) yalniz cok dar kalip olan bir tanesini hala giyemiyorum ama o ayakkabinin takma adi eskiden de cendereydi zaten :) tabii bunda hala tum kilolarimi verememis olmamin etkisi de olabilir..


ayseguller

aslında benimde 7-8 kilo fazlalığım var ama ayakkabılar ayak parmaklarımı sıkıyor hepsinide yeni aldım 3-5 kez ancak giydim bir de 36 numara versem kime verecem


ColukluCocuklu

bendede doğum öncesine göre 5 kilo fazla var ve ayaklarım doğumla 1 numara büyüdü ve hala öyle artık ayakkabılarımı buna göre alıyorum. sizinki gibi eski ama aslında yeni olan ayakkabılarımı giyebilmekten umudu çoktan kestim;)


nisa06

valla bu ayak numarası bende de sorun ilk evlendiğimde yani gençken :) 37 numara giyiyordum ilk hamileliğimde 38 numara oldu ayaklarım öyle de kaldı.ikinci hamileliğimde 39 oldu şimdi 39 numara.korkarım bir daha doğurursam kocamınkileri giymeye başlayacağım:)


ayseguller

nisa öldürdün beni valla çoook güzel cevaptı.  benim babaannem yaklaşık 10 tane doğurmuş ben 10 tane doğursam heralde ayakkabılarımı özel yaptıracam 46 numara ıskarpinannevebebis

ikiz üçüz gebelik yaşayanlar şanslı o zaman ayak numarası bakımından :) :S ya da onlarda 2, 3 numara birden artıyor olabilir mi? benim de doğum öncesine nazaran (tek gebelik) 2 numara büyüdü ayaklarım. öyle de kaldı ve kalacak sanırım.


ayseguller

bu ayak büyüme sorusu gittikçe güzelleşiyor hadi başka cevaplar da istiyorum


melusina

benim de 1 numara büyüdü en çok abiye ayakkabılarıma üzülüyorum giyemeyeceğim diyeMeltemSelcuk

sosito ben kvnin ayaklarına güldüm valla:) ben bu öğlen kesin ayakkabı almaya gidiyorum, bakalım 36 mı olduk 37 mi?


Bona

sosito kayınvalideye ben de koptum :))

ben hamile kaldığımda 37,5-38 giyiyordum..hamileyken 39 oldu ayaklarım , doğum yapalı 27 ay oldu hala 39 giyiyorum :( çok sinir bozucu bir durum..


Cevaplamak için Üye ol