Terletmeyen kışlık uyku tulumu

ayssegulll soruyor: 10

Merhaba,kızım 4 aylık.Hem sıcak tutacak hem de terletmeyecek kışlık tulum önerirmisiniz.Kızım çok çabuk sıkılıyor kalın mont türü şeylerden ama evde doğalgaz yok hava soğuk battaniyesini açıyor.Kundak dönemi de bitti.Şimdilik tulum şeklinde montu var dışarısı için onu giydiriyorum ama çok terliyor içi polar olmamasına rağmen.çıtçıt atlet giydiriyorum atleti nemli oluyor.hem soğuktan koruyacak hem terletmeyecek tulum bulmak çok zor tecrübeliler yazabilir mi?

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


missmarttle

ben mothercare'den aldığım 2,5 tog uyku tulumlarını kullanıyorum çok memnunum. mothercare'in internet sitesinde outlet bölümü var orada çok uygun fiyata düşüyor denk gelirse. lcw'de de var. 


ayssegulll

tamam bakıcam teşekkürler :)


denizderya1

Missmarttle mothercare 2.5 tog uyku tulumu kullaniyorsunuz eviniz kac derece. 18_21 derecede kullanildiklari icin ben giydirmeye cesaret edemiyorum terler diye. Ben de carters polar tulum giydiriyorum beline kadar da battaniye ile ortuyorum 


ayssegulll

Evimizde mantolama olmadığı için çok ısınmıyor 17-18 derece oluyor ısınınca.Ayrıyetten elektrikli soba yakınca çok sıcak oluyor ama havanın nemini kuruttuğu için cesaret edemiyorum sürekli onu kullanmaya.Poların zararlı olduğunu söylediler.Şuan giydirdiğim dışarı tulumunun içi %100 pamuk ama yinede terliyor.Battaniyeyi beline kadar örtsem ne yapıp ediyor yüzüne kadar getiriyor o battaniye.


ayssegulll

mothercare 2.5 tog sipariş verdim.Umarım istediğim gibidir,bakalım.denizderya1

evinizin içi 17 18 derece ise 2.5 tog tam size göre memnun kalırsınız. ben de beline kadar örtünce bir bakıyorum oynuyor yüzüne kadar çekmiş oluyor. benim de 1 togluk ayaklı tulum almam lazım ama bütceme uygun birşey bulamadım. mamakido halo tavsiye ediliyor o da pahalı.


ayssegulll

malesef öyle pahalı oluyor çoğu kaliteli ürün.ben o yüzden 6-9ay arası aldım uzun süre kullanması açısından.


feyzaduru

Lcw den 2.5 togluk aldım ama galiba pişman oldum🙈Evin derecesi genelde 20/21 arası sizce giydireyimmi değiştireyimmi içine ne giydirsem terlermi aklımda deli gibi sorular var😔ayssegulll

Aynı sorunu ben de yaşıyorum.Deneme yanılma yöntemiyle görürsünüz ancak.Çünkü her bebeğin bünyesi farklı.Benim bebeğim en ufak sıcakta terliyor. O yüzden içine atlet ve üzerine kısa kollu zıbın giydirip tulumu öyle giydiriyorum.


annedennotlar

Kesinlikle mothercare..


Cevaplamak için Üye ol