bebek şampuanı

cnnp soruyor: 10

cosmeticdatabase sitesinde kontrol edip earth mama baby angel ürünlerini aldım. ancak ürünler çok pahalı. ilk başta pahalı değilmiş gibi görünüyor ama gramajları çok düşük. siz neler kullanıyorsunuz? mustela kullanıyordum ancak risk puanı çok yüksek. aceba trukid mi alsam? ne dersiniz?

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


ozdenin_oykusu

ben komili kulanıyorum :)


AOA

Aynen, ben de komili kullanıyorum.


AOA

Aynen, ben de komili kullanıyorum.


umutarzu

Ben de komili kullanıyorum, herşey konak yaptı bir tek o yapmadı..


cnnp

fazla arama, git marketten al diyorsunuz :)ozdenin_oykusu

:)))) öyle de yorumlanabilir


skisac

ben bubchen kullanıyorum. ama 4 aylıkken konak oldu, doktor mustela kullanmamı istedi. konak önleyiciydi. Konak bitti halen bubchen kullanıyorum, organik olduğu için içim rahat. Almanyada kullanılan en iyi markalardan biri.


tugbat

earth mama angel baby'nin bircok urununu kullandim. Gogus ucu rahatlatmak icin, pisik icin, banyo urunu vs.vs. Gerci sampuanini kullanmadim.
Urunlerinin hepsinden memnunum.
Fakat ben baska organik bitki bebek sampuani kullandim. Ama konak yapinca Sebamed'e gectim memnunum.Gerdamar

Mustela kullanıyorum , cok memnunum hassas bi cildi var bebeğimin,  

Pişik kreminden guneş kremine kadar her tur bakımı icin mustelanın ürünlerini kullanıyorum, bugune kadar bi alerjik reaksiyonla karşılaşmadım. Bahsettiğin isteyi ilk kez duydum, musteladan vazgecmeme yeterli değil:)
Bu arada komili şampuanı 1 kez denedim, benim bıdıgın gozlerini yaktı , ziyan olmasın diye babasına verdim onunda yaktı:)


silky

bizimde butun urunlerimiz mustela. cok memnunum. risk puani derken ne kastettiniz? bende arastirayim.Cevaplamak için Üye ol