Meyve fileleri arasında fark?

asyagezgini soruyor: 9

Meyve filesi almayı düşünüyorum.Siz hangini kullanıyorsunuz?Markalar arasında herhangi bi fark var mıdır?Yoksa herhangi birini alıp geçeyim mi?Ne dersiniz?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


Cansu88

ben bi marka almistim hatirlamiyorum simdi ama 2-3kullanimda file acildi sonra nuk aldim cok memnunum


ipekkusgoz

myceydi bizimki,yedek fileleri de vardı,kullanmıştık bir sorun yaşamadık.Nuby'nin de var bildiğim kadarıyla.


asyagezgini

Hımm açılabileceği aklıma gelmemişti ama filenin deliklerinin büyüklüklerinde fark var mı acaba varsa küçük gözenekli olan mı daha iyi olur diye düşünüyordum.


asyagezgini

Tavsiyeleriniz için teşekkürler bayanlar
polen

nuby almıştım,ama açıncaya kadar göbeğim çatlıyordu,ben mi beceremedim bilemedim,zaten kızımda sevmedi de kurtuldum açma çilesinden.elmayı armudu çay kaşığı ile kazıyarak vermek daha kolay geldi sonra.


ozlemada7

Evet bende nuby almistim,acarken cok zorlaniyordum.


asyagezgini

Hımm teşekkürler arkadaşlar ben de nuby den vazgeçip bebedor aldım bugün.Bebedorun filesinin dışında bir de kapağı var yani kullanmadığımız zamanlarda filesinin kapağın içinde kalması hijyen bakımından daha sağlıklı daha mantıklı geldi bana.Bu yüzden bebedoru tercih ettim hatta yanında yedek filesi de hediyeydi.İnşallah kullanımından memnun kalırız.


nisannn

gule gule kullanin. ben nuby kullaniyorum, acip kapamasi evet zor. onun disinda memnunum kizim ilk kullandigindan beridir ayni heyecanla kullaniyor. cok guzel kavriyor eliyle kendi tutuyor


asyagezgini

Teşekkürler.Evet tabiiki kullanmaya başlayınca olumlu ya da olumsuz yorumlarımı belirtmeyi düşünüyordum ben de.Sonuçta burada birbirimizin tecrübelerinden faydalanmak için varız.


Cevaplamak için Üye ol