Didim otel önerisi

dorates soruyor: 5

arkadaşlar didim, kuşadası, fethiye Marmaris olabilir otel önerisinde bulunabilecek olan var mı? 10 gün kaldı tatile gitmemize ama daha bulamadık bulamıyoruz uygun bir yer..herşey dahil olması tercihim, oğlum herşeyi yemiyor çünkü açık büfeden uygun bir şey buluruz ümidindeyiz. animasyon havuz vs önemli değil . bütçemiz fazla değil .gidip memnun kaldığınız otel isimlerini verirseniz çok sevinirim:) didim altınkum ilk tercihimiz. Antalya belek-kemer den uzak duruyoruz daha çok çocuklu ailelerin tercih ettiği yerlere bakıyoruz.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


fatmagunes

Hiç gitmedim ama Didim çok da tavsiye edilmiyor, ben olsam Marmaris' e giderdim, herşey dahil olarak sadece Martı Resort' ta kalmıştık, güzeldi ama erken rezervasyon zamanı geçtiği için fiyat çok da uygun olmayabilir şuan. Otel seçenekleri çok aslında, booking.com veya otelpuan.com yorumlarına ve puanlarına göre bütçenize göre bi otel çok rahat bulursunuz Marmaris civarında.


dorates

teşekkür ederim fatmagunes sabah 10 dan beri aralıksız booking.com da geziniyorum gözlerim kızardı :))türk ailelerin çoğunlukda olduğu bir yer bakıyoruz geçen sene altınkumda idik oğlum çok güzel vakit geçirmişti ama pansiyonda kalmştık yemek sıkıntısı oldu.. marmarise bakıyorum hemen


dorates

bir de Didim Beach Resort Aqua & Elegance Thalasso da kalan ve memnun olan varsa yorumları alabilirim fiyatı baya uygun.


metelikatu

2 hafta önce bizde didim deydik bu sefer tercihimiz herşey dahil otel yerine apart oldu. İyikide öyle yapmışım çünkü Haziran ayında çeşmede herşey dahil güzel bir otele gittiğimizde çok güzel yemekleri olmasına rağmen bebikim gram yemek yemedi 4 gün boyunca resmen aç yaşadı.Apartta ise çocuğumun yemeğini kendim hazırlayıp evde yedirdim daha sonra eşimle birlikte yemeğimizi dışarıda yedik bu sayede hiç yorucu olmadı.Tabi isterseniz (tatile geldim yemek mi yapılır demiyorsanız) kendinize de yemek hazırlayabilirsiniz.Bu arada cennet koyu (suyu banyo suyu sıcaklığında tam çocuğa göre) ile (çok güzel bir iskelede bol gölge minder şezlong arıyorsanız) poseydon beach i,medusa beach i tavsiye ederim.

İyi tatiller.dorates

teşekkür ederim cevap için ama ev işlerinden özellikle yemek yapma fikrinden uzaklaşmak istiyorum 1 haftada olsa:)Cevaplamak için Üye ol