Balık ve mama

arzud soruyor: 6

Merhaba..Oğlum 1 yaşına yeni girdi.Bugüne kadar pek balık yemişliği yok.Akşama tekrar taze balık deneyeceğim.Fakat akşam yemeğinden 3-4 saat sonra mama için uyanıyor ve mutlaka içmek istiyor..Balık bayat olursa süt ürünleriyle birlikte alındığında zehirli oluyor.Balığın tazeliğinden eminiz çünkü bugün tutuldu.Ama 3-4 saat sonra mamayla bir ters etki yapar mı acaba..Biraz pimpirikliyim sanırım:)

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


tulay_defne

Hiç birşey olmaz merak etmeyin, benim kızım çok sık balık yer bunlarının çoğundan sonra süt-mama içmişliği vardır.


nnunnis

Bende balık yedirdikten 1-2 saat sonra emziriyorum ,bazen 3 saaten sonra da yoğurt yediriyordum merak etmeyin birşey olmaz afiyet olsun.


nilinmasali

balık yedirdim 10 dk sonrada emzirmem gerekti sorun olmadı..


arzud

Cevaplarınız için teşekkür ederim.Ama bu seferde başarısız olduk maalesef.Ağzına aldığı anda tükürdü.Başka yiyeceklerin arasına sıkıştırayım dedim ama nafile.Balıklı elimle tuttuğum ekmeği bile diliyle geri itti.Daha sonraki denemelere kaldı balık yedirme umudum.Tekrar teşekkür ederim..


akilhocasi

Bende haftada en az 1 kere balık yesin istiyorum. Hafta içi geç geldiğim için sürekli taze almam mümkün olmuyor dolayısıyla iglo nun mezgitinden aldım. Çorbanın içine bazen sade haşlayarak farklı şekillerde yedirmeye açlışıyorum. Aklınızda bulunsun


_yasemen_

balık çorbası yada tarhana çorbasına ekleyin balığı haşlayıp.balık tazeyse birşey olmaz.hem sütle değilde yoğurtla ilişkisi var balık bayatsa ozmn yoğurtla ters etki yapar.Cevaplamak için Üye ol