Pierre Cardin lohusa pijama takımlarını kullanan var mı?

gamze_yavuz soruyor: 4

Merhabalar, hastane çantası için pijama takımlarına bakıyorum internetten bir modeli çok sevdim ama pierre cardin dizlenir mi çeker mi bana bir sorun yaratır mı bilemedim.
Kullanan var mı aranızda?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


_cereninannesi_

Tatlım netten baktım şimdi gerçekten çok şıklar. Ben de buna benzer birşey kullanmıştım. Yalnız aklında olsun doğumdan sonra halen bayağı göbeğin olacak. o yüzden beli ayarlanabilir olması ve çok kalın olmamasına dikkat et derim. Çünkü doğumdan sonra inanılmaz terlemeye başlayacaksın. Yanında bolca t-shırt bulundurmanı da tavsiye ederim. Bir de sabahlık olsun bir tane tamam. O da hani biri gelirse hemen üstüne geçirmek için. Bir de koridorlarda yürümüştüm sezeryandan dolayı. Fikir olsun...


gamze_yavuz

Çok teşekkürler çicek demeti, benim henüz doğum şeklim netleşmedi de sezeryan olursa pijama takımları rahatsız ediyor mu?


_cereninannesi_

Yok tatlım ben gayet rahat ettim. Hani gecelik kullanayım dedim ama öyle olmadı. Gecelik daha zor oldu. Yada ne bileyim ben gecelikle oldum olası rahat edemem. Ama böyle bir pijama takımı işini fazalsıyla görür. bir de sabahlık dediğim gibi tercih sebebi.


ozgu_naz

ben hem gecelik hem pijamasını almıştım. ama sana tavsiyem uzun kollu alma. ateş basmalarından ben pek giyemedim. hastaneye yarım kollu gecelik getirtmiştim gecenin bir yarısı.Cevaplamak için Üye ol