Pediasure mama

sbelinay soruyor: 3

DOKRUMUZ KIZIM İŞTAHSIZ OLDUĞU İÇİN PEDİASURE MAMAYI ÖMERDİ,MEYVE SUYU OLANINDAN,AM KIZIMA Bİ TÜRLÜ İÇEREMİYORUM SEVMEDİ,NASIL SEVDİRİRİM,DAHA ÖNCE KULLANAN VAR MI,YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


fistikcik

Kızınızın kilosu, boyu ne kadar ? 1 yaşından sonra iştah çok belirgin bir şekilde azalıyor. Çünkü büyüme hızı ilk aylardaki gibi değil, artık büyümeleri çok yavaşlamış oluyor. Yani iştah azalması normal, olması gereken bir durum. Eğer bebeğinizin bir sağlık problemi yoksa, kilosu çok düşük değilse böyle bir mama gerekli olmayabilir.
Asla yemek yemesi için zorlamayın. Püre yedirmekten vazgeçin. 13 aylık bir bebek artık neredeyse herşeyi yiyebilir. Kendi kendine yemesini teşvik edin. Döke saça, her yere bulaştıra bulaştıra bırakın kendisi yesin. Yeme probleminiz kalmayacaktır.


mugemod

Boğaz enfeksiyonu geçirdiğinde kilo kaybı nedeniyle verdi dr. her çocuk sever mantığı ile çikolatalı aldım.her yolu denedim daha kokusunu alınca dilini dışarı çıkartıp sonra da püf yaptı. Eczacı arkadasima danistim meğer her önce çikolatalı alınıyormuş ama çocuklar sevmiyormuş vanilyalisını sevip içiyorlarmış. ama almadım fistikcikin dediği gibi yaptım ben iç güdülerimi dinleyip.. şimdi yemeklerini kendi yiyor.asla zorlama yok. bitince tabağı uzatıyor. hangisi vardı sizde bilmiyorum ama ille kullanacaksanız diğerini deneyin.


ygozde

Hangi mama hangi ilac olursa olsun doktora danışmadan kullanılmamalı.pedisure bende cok araştırdım.kizim 1 yasinda istahsız 8700 kg.doktora sorum.pediasureun bir zararı yok evet ama normalde pediasure mesela bir yasindaki bir cocuk icin kilou 7200 grin altındaydı heyet raporuyla veriliyormuş.doktor senin cocuğuna gerek yok dedi.peiasure karbonhidrat ağırlıklı bir icecek ve gereksiz yere cocuğun vücuduna karbonhidrat yüklemek doğru olmaz dedi.nomalde pedisure hastalıktan iyileşme sürecinde ve laktoz intoleransi olan cocuklar icin uygumus.sonuc olarak doktor bize zincomega balık yağı verdi ve cidden kızımın iştahı açıldı.mutluyum:)Cevaplamak için Üye ol