Bebekler için hangi boya ?

BanuCan soruyor: 5

Arkadaşlar Merhaba,

Dün akşam bir arkadaşımın kızının boyalarını eline geçirince anladım ki benim küçük canavarın içinde sanatsal bir ruh var :) Henüz erken diye düşünüyodum ama öyle güzel eğlendi ki ben de alayım bari dedim ama burda kafam takıldı. Hangi Boya? çünkü henüz çok küçük ve mutlaka arada çaktırmadan ağzına da götürecek. Bu nedenle zararsız ve sağlam olmalı dedim. Siz meleklerinize hangi marka boya alıyorsunuz bana da fikir verebilir misiniz?
Sevgiler :)

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


olivia

Crayola,toksik madde içermiyor ve heryerden kolayca çıkıyor.uzerlerini okuyun ama washable ve non toxic yazmasina diktat edin cok çeşit var..pastel,parmak boyası,banyo kalemi vs hepsini tavsiye ederim


Demir_Esra

banucan, benim oğlum da seninki kadarligindan beri boyayla çok ilgili. Şimdi 3 yasında ve hala en büyük hobileri arasında boyama yapmak. Ben hep Carioca markasının kalemlerini kullandım. Önce baby jumbo diye bı serisi var küçükler icin. Tombul ve sevimli kalemler. Yıkandığında lekesi kalmıyor.. Üstelik doğal olarak cocuk kalemlerin kapaklarını açık unutuyor. Aylarca açık unutsa da kurumadı boyalar. Ben uzun zamandır onları kullanıyorum yani. Bir bak istersen.


mystrawberry78

En kalitelisinin Monomi, ikinci tercih olarak da Faber Castel olduğunu araştırmacı bir arkadaştan duydum. Bizim kreşler de malzeme listelerinde bu iki markadan başka marka kabul etmeyeceklerini ifade etmişti. Zararlı madde içermemeleri gerekiyor.


BanuCan

Teşekkür ederim arkadaşlar :)


tugbat

Ben Aquadoodle aldim. Suyla boyuyor. Super tavsiye ederim.Cevaplamak için Üye ol