Ankara temizlik şirketi tavsiye

Mlkby soruyor: 5

Merhaba. Gelecek hafta batıkentte taşınacağım boş evin hafta sonu temizliğini yaptırmak istiyorum. Tavsiye edebileceginiz şirket yada kişiler var mıdır? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


yaprak

merhaba.ben evin inşaat temizliğini Üçüncü Göz Temizlikten yaptırdım teli:430 04 65 cep:507 090 30 10 yetkilisi Harun bey


Mlkby

Memnun kaldınız mı? Ne kadar ödeme yaptınız?


yaprak

yaklaşık 2 sene öncesiydi.320 TL vermiştik.çok memnun kaldım ben


Mlkby

Teşekkür ederim. Görüşüp fiyat alayım


ayazata2017

Onlarca işin arasında temizliği siz düşünmeyin!
[url=http://temizlikzamani.com/]Temizlikzamanı.com[/url] ’un kurumsal temizlik çözümleri ile ofislerinizde temizliği siz düşünmeyin. Personeldi, malzemeydi, temizlikti bırakın hepsini biz yapalım. Hem maliyetleriniz azalsın, hem iş yoğunluğunuz. İş yeri yoğunluğuna ve temizlik ihtiyacınıza göre çözüm geliştirelim. İster haftada birkaç gün, ister ayda birkaç gün belirlediğiniz periyotlarda, dilediğiniz temizlik hizmetini sunalım. Size de tertemiz ofisinizin keyfini sürmek kalsın [url=http://temizlikzamani.com/ofis-temizligi]Ankara ofis temizliği[/url] denince bizi aklınızdan çıkarmayın.

Yeni Ev Temizliği
Yeni bir eve taşınacaksınız. Ev henüz çiçeği burnunda, inşaatı yeni bitmiş. Sağolsun inşaat firması şöyle bir kaba temizliğini yaptırmış ancak yer yer yine boya, kireç ve inşaat sonrası kalıntıları var. Malum bu kireç kalıntıları kolay kolayda çıkmaz. Tek başınıza üstesinden gelmenizde zor görünüyor. Eşyalar gelecek derken…. Endişelenmeye hiç gerek yok. İhtiyaç anında temizlikzamani.com ile irtibata geçerek, sizin için en uygun temizlik hizmetini alabilirsiniz. Size de eşyalarınızı getirip, yeni evin keyfini sürmek kalsın.
“Ayrıca sizden önce evde birileri oturduysa, titiz ve hijyene dikkat eden biriyseniz, eve girmeden önce içinize sinecek bir temizlik istiyorsanız yine temizlikzamani.com size en uygun hizmeti sunacaktır.”

[url=http://temizlikzamani.com/insaat-sonrasi-temizlik]İnşaat Sonrası Temizlik[/url]
Ankara’da her yıl yüzlerce bina yapılmaktadır. Bu binalarda en güzel mermerler, en kaliteli fayanslar, en gösterişli parkeler, kapılar kullanılsa da üzerindeki kireç, boya, alçı gibi kalıntılar tüm bunların ihtişamına gölge düşürür. Bunca emek, bunca kaynağın hakettiği ilgiyi görebilmesi için inşaat sonrası temizlik şart. Ankara’da inşaat sonrası temizliğin adresi ise Ayazata Temizlik Hizmetleridir. İnşaat firmalarına ve müteahhitlere en uygun ve kaliteli temizlik hizmetleri ile çözüm ortağı olmaktayız. Binalarda kullanılan donanımlara zarar vermeden, inşaat kalıntılarını temizleyerek en kısa zamanda teslim ediyoruz.

[url=http://temizlikzamani.com/yerinde-yikama-hizmetleri]Ankara Koltuk Yıkama[/url]
Evimizin en kıymetlileridir koltuklar. Yorgun mesailer sonrası şöyle rahatça oturup, TV karşısında “oh be dünya varmış” demişliğiniz vardır. Hele birde evlerin neşesi çocukların o koltuklar üzerindeki maceraları, hoplayıp zıplamaları, ellerinde ki yiyecekleri sürmeleri kirletmeleri derken her gün kullandığımız koltuklarımızın aslında ne kadar temiz olduğu düşüncesi akıllara gelir.
İşte tam bu sırada Ankara’da Koltuk Yıkama servisi olarak temizlikzamani.com sizin ve sevdikleriniz için en uygun ve en kaliteli koltuk yıkama hizmetini sunar. Yalnızca temizleyerek leke ve kirlerinden arındırmakla kalmaz, aynı zamanda buharlı dezenfeksiyon uygulaması ile baktari, küf, mantar gibi gözle görülmeyecek canlılara karşı da antibakteriyel koruma sağlar.Cevaplamak için Üye ol