Hayvan seslerini nasıl öğretebilirim?

nurturia soruyor: 9

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


19 Cevap


ceyland

evimizde kedimiz var ama bizimki gıdaklıyor..
sitede köpeklerle fazlasıyla haşır neşiriz ama möölüyor..
kuşları hep gösteriyorum, akvayumcumuzda seviyoruz da ama dıgıdıg yapıyor.. bilemiyorum.. görmekle ilgisi vardır muhakkak ama bence kolay çıkartabİldiği sesleri keşfedin önce :)


yeniden

ali babanın çiftliği şarkısı olan cd alın.çok işe yarıyor.ayrıca ali babanın çiftliği diye eğitici oyun halısı var.basınca sesler çıkartıyor tavsiye ederim.


gecce

merhaba bende oyun halısını almayı düşünüyorum oğlunuzun ilgisini çekti mi?

 


asyaperi

bende acıkcası vıdeolar bır dugmeye basınca sesler cıkaran oyuncaklar yerıne onun hayal gucunu gelıstırmesı acısından ve kendı kendıne ogrenme becerısı ıcın bırebır ve sızın konusmalarınızla ve kıtaplardan sızın gosterıp sesler cıkararak ogretmenızı daha dogru buluyorum kızıma bırkac tane hedıye gelen bu dokunulunca sesler cıkaran ayıcıklar dısında hıc boyle seyler almadım almayaıda dusunmuyorum bız yedıncı aydan berı annemın aldıgı hayvan dostları dızısı kıtaplarını kullanıyoruz www.altinkitaplar.com buda sıtelerı nerelerde satıldıgını kolay bulabılırsınız çiftlik hayvanları dağ hayvanları kutup hayvanları gıbı 8 farklı kıtabı var kızıma hergun yarım saat 7 aydan berı hayvaları tanıtıyorum seslerını cıkararak gostererek sımdı nerdeyse hemen hemen hepsını gosterdıgımde ısımlerını tam soyleyemesede seslerını cıkaıryor sızde bence bu tur kıtaplrla ona hayvanları seslerı ogretebılırsınız hemde bırlıkte vakıt gecırmıs olursunuz yolda yururken kus kedı kopek bunları gosterıp seslerını cıkarın tabıkı bır gunde ogrenmıcektır ama emın olun kısa surede ogrenır yıne hayvan yapıstırmaları alıp odasına yapıstırabılırsınız hergun onlarla hanı oglum kus hanı kedı ıste burda gıbı hıkayaler anlatabılırsınız umarım ısınıze yararefsane32

benim kızımda 15 aylık dedesinin köpeği var onu görünce kormuyor ama çok inceliyor fakat kediyi tanımıyor ama miyav deyincew3 çok hşuna gidip gülüyor bizde şarkılar söylüyoruz


gesnur

dokun hisset kitaplarından alabilirsin, emin ol yiyemez çok kalın kitaplar, yırtamaz da:)


peanutuzay

Plastik oyuncak hayvanlar var ben piu piu diye bir oyuncakcidan almistim. Ciftlik hayvanlari serisi ve kopekleri var mesela. Uzay icin faydali oldu her gordugunde tepki veriyor. Ama kopek gormese bile ona hikayeler anlatirken kopek- hav hav buna benzer kelime ciftlerini birlikte kullanin. Bir sure sonra kendiliginden kullanacaktir. (themotherland.blog.com)


gecce

kızımıın hayvanat bahçesinde çekilmiş videoları var keçiye ot verirken,tavşanları severken,ata binerken ben bilgisayardan açıyorum bayılıyor kesinlikle çizgi film vs.izlemiyor videolarını yarım saat keyifle izler bence gidin hayvanat bahçesine bol video çekin izletirsiniz iyi olmaz mı?


ipekkusgoz

Diğer yanıtları okumadım ama biz tethys'in hayvan kartlarını kullandık.Oldukça faydalı oldu.Cevaplamak için Üye ol