İç giyim

nurturia soruyor: 10

Üye kendi isteğiyle Nurturia hesabını kapatmıştır.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


aylis

MARKS SPENCER'A BİR BAKIN.


yaseminun

ben de aynı şeyi söyliyeceğim,marks &spencer


Ozgeerdogan

Peyibal Marks Spencer'dan ya da eğer bulabilirsen Tchibo'dan alabilirsin,beyaz t-shirtlerle krem rengi kullanmayı tercih ediyorum ben genelde.Marks Spencer'la ilgili bir hatırlatma yapmak istiyorum.Çamaşırın bedeninizi tam sarması ve kaymaması için kenarlarına uyguladıkları naylon bir madde var,benim cildimi tahriş ediyor.Alırken dikkat et, cildin benimki gibi çok hassas ise pamuk  olanları tercih etmelisin.


ozguranne

Mutlaka ama mutlaka almadan önce oradaki görevliye ölçü aldırın. Benim tavsiyem de marks and spencer. Verilen paraya değiyor...


didemnurcan

merhaba ben de m&s kullanıyorum ama çok kullanışlı olsa da daha güzel görünen bir şey istiyorum :)
 Chez elle deneyen var mı?ozguranne

Alakasız olabilir ama her defasında ölçü aldırıyor musunuz? Araştırmalar kadınların genelde ölçü değiştiği halde eski ölçüsünde giymeye devam ettiğini ve rahatsız olduğunu göstermiş. (Hangi araştırma diyeceksiniz ama hiç hatırlamıyorum nerde okudum. Her alışverişten önce ölçü aldırmakta fayda var Marks and spencer da alıyorlar.)


didemnurcan

ölçüden değil benim sorunum tamamen görsel... :)
evde sorun değil de dışarı çıkınca daha şık bir sütyen olsa hoş olurdu...


more

mothercare de cok uygun ve rahat secenekler olabiliyorberenushko

ben reflections marka kullanıyorum. hem toparlıyor,dışardan bakılınca güzel görünüyor. hem de krem rengi sütyen beyaz t-shirtlerden belli olmuyor.


Loxodonta

Ben normalde ve hamileliğimin son haftalarına kadar Triumph'un balenli bir modelini kullandım. Hatta aynı modelden 5-6 tane sütyenim var. Doğumdan önce de göğüslerim çok küçük olmadığından bu sütyen göğüslerimi çok iyi toparlıyordu. İş gereği çok sıcak havalarda arazi çalışmalarında da bu sütyeni kullandım ve tahriş ya da kızarıklık sorunu yaşamadım. Boyner'de yaz indirimde bu sütyenler indirimli satılıyor, tavsiye ederim.


Cevaplamak için Üye ol